Szukaj:
Numer | Rok | Nagroda | Tytuł | Autor | Festiwal | Miejscowość |
---|---|---|---|---|---|---|
500 | 2017 | Nagroda za najlepszy dokument | Nasza rozmowa | Mieczysław Krzel | Phenicien International Film Festiwal 2017 2nd Edition | |
499 | 2017 | Nagroda dla najlepszego aktora | Pojedynek | Daniel Czapczuk | Festiwal Slavangard | Kraków |
498 | 2017 | Nagroda za najlepsze zdjęcia | Pojedynek | Daniel Czapczuk | Festiwal Slavangard | Kraków |
497 | 2016 | II Nagroda | Nasza rozmowa | Mieczysław Krzel | International Short Film Festiwal | Indie |
496 | 2016 | Award of Merit | Nasza rozmowa | Mieczysław Krzel | HEADLINE INTERNATIONAL FILM FESTIVAL | Kanada |
495 | 2016 | II Nagroda | Nasza rozmowa | Mieczysław Krzel | Festiwal CineRAMAfest | Gdynia – Gdańsk |
494 | 2016 | III Nagroda | Nasza rozmowa | Mieczysław Krzel | Festiwal "Kochać człowieka" | Oświęcim |
493 | 2015 | III Nagroda | Nasza rozmowa | Mieczysław Krzel | Międzynarodowy Festiwal "Publicystyka" | Kędzierzyn-Koźle |
492 | 2015 | Wyróźnienie | Nasza rozmowa | Mieczysław Krzel | XII Międzynarodowy Festiwal Filmów Amatorskich | Bieruń |
491 | 2015 | I Nagroda | Nasza rozmowa | Mieczysław Krzel | Festiwal Filmów Amatorskich "Integracja Ty i Ja" | Koszalin |
490 | 2015 | I Nagroda | Nasza rozmowa | Mieczysław Krzel | Festiwal Filmów Amatorskich w Bani | |
489 | 2015 | III Nagroda | Garaż | Jan Bujnowski | Ustecki Festiwal UFF(o)A | Ustka |
488 | 2014 | Dyplom honorowy | Rozmowa | Mieczysław Krzel | UNICA | Piešťany /Słowacja/ |
487 | 2014 | III nagroda | Rozmowa | Mieczysław Krzel | 60 OKFA | Konin |
486 | 2013 | Nagroda Specjalna Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego | Głęboka cisza | Daniel Tendaj | Festiwal Filmów Amatorskich „Bieruń 2013“ im. Leona Wojtali | Bieruń |
485 | 2013 | Brązowy medal | Głęboka cisza | Daniel Tendaj | UNICA | Fieberbrunn /Austria/ |
484 | 2013 | Wyróżniająca się aktorka | Głęboka cisza | Daniel Tendaj | UNICA | Fieberbrunn /Austria/ |
483 | 2013 | Dyplom honorowy | Naganowskiego 9/2 | Emilia Zielonka | UNICA | Fieberbrunn /Austria/ |
482 | 2012 | II Nagroda | Tlen | Daniel Tendaj | IX Festiwal Publicystyka | Kędzierzyn-Koźle |
481 | 2012 | Najlepsze zdjęcia | Naganowskiego 9/2 | Emilia Zielonka | Festiwal Młodego Filmu “Piękni Dwudziestoletni” | Warszawa |
480 | 2012 | Srebrne Drzwi | Naganowskiego 9/2 | Emilia Zielonka | V edycja FESTIWALU FILMOWEGO DRZWI | Gliwice |
479 | 2011 | Wyróżnienie | Naganowskiego 9/2 | Emilia Zielonka | FILMOWE PODLASIE ATAKUJE! | |
478 | 2011 | Nagroda za zdjęcia | Naganowskiego 9/2 | Emilia Zielonka | VI Przeworski Przegląd Amatorskiej Sztuki Filmowej | Przeworsk |
477 | 2011 | Wyróżnienie | Ogród | Józek Gałązka | Międzynarodowy Festiwal Up-to 21 | Warszawa |
476 | 2011 | II nagroda | Naganowskiego 9/2 | Emilia Zielonka | Ogólnopolski Festiwal | Bieruń |
475 | 2011 | Grand Prix | Naganowskiego 9/2 | Emilia Zielonka | V Festiwal Krótkich Form Internetowych X-ozy | |
474 | 2011 | Nagroda Publiczności | Naganowskiego 9/2 | Emilia Zielonka | V Festiwal Krótkich Form Internetowych X-ozy | |
473 | 2011 | Wyróźnienie | Naganowskiego 9/2 | Emilia Zielonka | OFF jak gorąco | Łódź |
472 | 2011 | Grand Prix | Naganowskiego 9/2 | Emilia Zielonka | V SuperOrbitujący Festiwal | Olsztyn |
471 | 2011 | Nagroda za muzykę | Naganowskiego 9/2 | Emilia Zielonka | Festiwal Slavangard | Kraków |
470 | 2011 | Nagroda dla narratora | Naganowskiego 9/2 | Emilia Zielonka | Festiwal Slavangard | Kraków |
469 | 2011 | Nagroda Publiczności | Naganowskiego 9/2 | Emilia Zielonka | Festiwal Slavangard | Kraków |
468 | 2011 | Nagroda Główna | Naganowskiego 9/2 | Emilia Zielonka | Festiwal Slavangard | Kraków |
467 | 2010 | I nagroda | Kadeci | Bohdan Kezik | XXIII Ogólnopolski Festiwal Filmów Amatorskich Wojska Polskiego | Rzeszów |
466 | 2009 | Wyróżnienie | Teatr NiePozorny | Daniel Tendaj | VI Przegląd filmów amatorskich "ŁAPA 2009" | |
465 | 2009 | Nagroda Dyrektora Festiwalu | Teatr NiePozorny | Daniel Tendaj | III Ogólnopolski festiwal filmów amatorskich i niezależnych w Gnieźnie, OFFeliada | Gniezno |
464 | 2009 | I Nagroda | Szczęście | Michał Mróz | 27 Międzynarodowy Festiwal Dozwolone do 21 | Tarnów |
463 | 2009 | Eco nagroda | YMCA | Bohdan Kezik | IX Ogólnopolski festiwal filmów amatorskich im. Leona Wojtali | Bieruń |
462 | 2009 | Nagroda Burmistrza Bierunia | YMCA | Bohdan Kezik | IX Ogólnopolski festiwal filmów amatorskich im. Leona Wojtali | Bieruń |
461 | 2009 | Wyróżnienie | Szczęście | Michał Mróz | IX Ogólnopolski festiwal filmów amatorskich im. Leona Wojtali | Bieruń |
460 | 2009 | II nagroda | Teatr NiePozorny | Daniel Tendaj | IV Wałbrzyski Przegląd Filmów Niekonwencjonalnych | Wałbrzych |
459 | 2009 | Główna Nagroda w kategorii krótki film animowany | Marionetki | Michał Mróz, Marta Szymanek | Festiwal Era Nowe Horyzonty | Wrocław |
458 | 2009 | W uznaniu dorobku filmowego | Leszek Boguszewski | 55 OKFA | Konin | |
457 | 2009 | Wyróżnienie | Ludmiła | Bohdan Kezik | 4 Festiwal Kina Niezależnego "off jak gorąco" | Łódź |
456 | 2009 | I Nagroda w kategorii Open | Marionetki | Michał Mróz, Marta Szymanek | I Ogólnopolski Festiwal Animacji Filmowych, Boruta Fest | |
455 | 2009 | Grand Prix | Marionetki,Szczęście | Michał Mróz,Michał Mróz, Marta Szymanek | Opolskie Lamy | Opole |
454 | 2008 | Wyróżnienie w kategorii filmów nieprofesjonalnych | Drzewo | Michał Mróz | Kraków | |
453 | 2008 | Wyróżnienie | Szczęście | Michał Mróz | Festiwal Effemka | Warszawa |
452 | 2008 | Nagroda za najlepszy film fabularny | Drzewo | Michał Mróz | Bartoszki Film Festiwal | Tarnobrzeg |
451 | 2008 | Wyróżnienie | Chaplin | Michał Mróz | festiwal The One Minutes | Gdańsk |
450 | 2008 | Nagroda Główna za najlepszy film animowany | Szczęście | Michał Mróz | II Festiwal Filmów Amatorskich i Niezależnych OFFELIADA | Gniezno |
449 | 2008 | III Nagroda | Drzewo | Michał Mróz | Festiwal Filmu Filozoficznego | Kraków |
448 | 2008 | I Nagroda | Marionetki | Michał Mróz | konkurs filmowy De/Montaż podczas I Warszawskiego Przeglądu Filmów dla Młodzieży | Warszawa |
447 | 2008 | II Nagroda | Szczęście | Michał Mróz | XV Międzynarodowy Festiwal Filmów Niezależnych Publicystyka | Kędzierzyn-Koźle |
446 | 2008 | Wyróżnienie | Drzewo | Michał Mróz | II Ogólnopolski Festiwal Filmów Amatorskich "Biała Dama" | |
445 | 2008 | Wyróżnienie w kategorii Eksperyment | Drzewo | Michał Mróz | Festiwal Polskich Filmów Niezależnych | Zawiercie |
444 | 2008 | Nagroda za najlepszy film eksperymentalny | Drzewo | Michał Mróz | VII Rybnickie Prezentacje Filmu Niezależnego | Rybnik |
443 | 2008 | III Nagroda | Szczęście | Michał Mróz | 41 Międzynarodowy Festiwal Filmowy POL-8 | Polanica Zdrój |
442 | 2008 | II Nagroda | YMCA | Bohdan Kezik | 41 Międzynarodowy Festiwal Filmowy POL-8 | Polanica Zdrój |
441 | 2008 | II Nagroda w kategori filmu animowanego | Drzewo | Michał Mróz | 50 festiwal filmów amatorskich | Rychnów (Czechy) |
440 | 2008 | Grand Prix | Marionetki | Michał Mróz | Letnia Akademia Filmowa - Warsztaty Filmu Animowanego | Legnica |
439 | 2008 | III Nagroda | Drzewo | Michał Mróz | VIII Ogólnopolski Przegląd Filmów Amatorskich KLATKA | Szczecin |
438 | 2008 | Wyróżnienie | Drzewo | Michał Mróz | I Ogólnopolski Festiwal Filmowy "Kameralne Lato" | Pionki |
437 | 2008 | Wyróżnienie w kategorii film fabularny | Drzewo | Michał Mróz | IX Festiwal Kina Amatorskiego i Niezależnego KA | Wrocław, 23-27.04.2008 |
436 | 2008 | Wyróżnienie za pomysłowość i walory plastyczne | Drzewo,Uroczy wieczór | Michał Mróz | IV Festiwal Filmów Niezależnych KilOF | Katowice, 20.04.2008 |
435 | 2008 | Złoty Mrówkojad w kategorii "Najsprawniejsze palce" | Drzewo | Michał Mróz | II Lubelska Gala Filmu Niezależnego "Złote Mrówkojady 2008 | Lublin, 12.04.2008 |
434 | 2008 | I Nagroda | Drzewo | Michał Mróz | eFFKa Festiwal Filmów Krótkometrażowych | Warszawa |
433 | 2008 | I Nagroda | Drzewo | Michał Mróz | SKOFFKA Konkurs Młodego Kina | Warszawa |
432 | 2007 | Nagroda za montaż | Kołysanka | Michał Sokołowski | XIII Krajowy Konkurs Kina Familijnego "Łaziskie Liście" | Łaziska |
431 | 2007 | Wyróżnienie | Rysownik | Marcin Kwaśniewski, Łukasz Madziar | XIII Krajowy Konkurs Kina Familijnego "Łaziskie Liście" | Łaziska |
430 | 2007 | Wyróżnienie | Drzewo | Michał Mróz | XIII Krajowy Konkurs Kina Familijnego "Łaziskie Liście" | Łaziska |
429 | 2007 | Wyróżnienie | Drzewo | Michał Mróz | Podlaski Festiwal Krótkich Filmów Niezależnych żubrOFFka | Białystok |
428 | 2007 | Wyróżnienie | Drzewo | Michał Mróz | Festiwal Offeliada | Gniezno |
427 | 2007 | Srebrny Zamek dla najlepszego filmu animowanego | Drzewo | Michał Mróz | Międzynarodowy Festiwal Cinema OFF | Poznań |
426 | 2007 | Główna Nagroda | Drzewo | Michał Mróz | Felliniada | Warszawa |
425 | 2007 | I Nagroda | Drzewo | Michał Mróz | Festiwal „Filmowe zwierciadła” | Ostrołęka |
424 | 2007 | II Nagroda | Drzewo | Michał Mróz | IX Ogólnopolski Festiwalu Filmów Amatorskich w Bieruniu | Bieruń |
423 | 2007 | Nagroda za film pozytywnie zakręcony | Drzewo | Michał Mróz | Festiwal „ Publicystyka” | Kędzierzyn-Koźle |
422 | 2007 | II Nagroda | Drzewo | Michał Mróz | Festiwal „ Publicystyka” | Kędzierzyn-Koźle |
421 | 2007 | I Nagroda w kategorii animacja | Uroczy wieczór | Michał Mróz | 49 Międzynarodowy Festiwal „Rychnovska osmiczka” | Rychnovo /Czechy/ |
420 | 2007 | Wyróżnienie | Fragment opowiadania,Strefa zero | Leszek Boguszewski | II Konkurs Filmów Amatorskich ALTERNATYWY | Warszawa |
419 | 2007 | III Nagroda | Dymsza i dymszolodzy | Bohdan Kezik | XL POL-8 /konkurs międzynarodowy | Polanica Zdrój |
418 | 2007 | Wyróżnienie | Drzewo | Michał Mróz | XL POL-8 /konkurs międzynarodowy | Polanica Zdrój |
417 | 2007 | Wyróżnienie | Drzewo | Michał Mróz | I Festiwal KAFLA | Warszawa |
416 | 2007 | Wyróżnienie | Drzewo | Michał Mróz | 53 OKFA | Konin |
415 | 2007 | Nagroda Specjalna za dbałość o kulturę słowa | Ludmiła | Bohdan Kezik | 53 OKFA | Konin |
414 | 2007 | Grand Prix | Ludmiła | Bohdan Kezik | 53 OKFA | Konin |
413 | 2007 | III Nagroda | Drzewo | Michał Mróz | 25 Międzynarodowy Festiwal "Dozwolone do 21" | Tarnów |
412 | 2007 | II Nagroda | Drzewo | Michał Mróz | IV Przegląd Filmów Amatorskich "Alternatywy" | Kielce |
411 | 2007 | Nagroda za najlepszy film | Drzewo | Michał Mróz | V Festiwal Filmowy "Taśma" | Warszawa |
410 | 2007 | Nagroda za najlepszy scenariusz | Drzewo | Michał Mróz | V Festiwal Filmowy "Taśma" | Warszawa |
409 | 2007 | II Nagroda | Drzewo | Michał Mróz | I „Dolina Kreatywna" Konkurs TVP | Warszawa |
408 | 2006 | II Nagroda | Dziwne popołudnie | Michał Mróz | XXXIX POL-8 /konkurs międzynarodowy | Polanica Zdrój |
407 | 2006 | III Nagroda | Uciekinier | Aleksandra Czenczek | III Ustecki Festiwal Filmów Amatorskich | Ustka |
406 | 2006 | Nagroda za najlepszą animację | Dziwne popołudnie,Uroczy wieczór | Michał Mróz | 52 OKFA | Konin |
405 | 2006 | Nagroda za najlepszy dokument | Siedząc na ganku | Bohdan Kezik | 52 OKFA | Konin |
404 | 2006 | III Nagroda | Kiedy pragniesz | Leszek Hendzel | XXI Międzynarodowy Katolicki Festiwal Filmów i Multimediów | Niepokalanów |
403 | 2006 | III Nagroda | Uciekinier | Aleksandra Czenczek | Międzynarodowy Konkurs ”Kochać Człowieka” | Oświęcim |
402 | 2006 | III Nagroda | Uciekinier | Aleksandra Czenczek | Ogólnopolski Konkurs ”Kochać Człowieka” | Oświęcim |
401 | 2005 | Wyróżnienie | Strefa zero | Leszek Boguszewski | XII Krajowy Konkurs Kina Familijnego "Łaziskie Liście" | Łaziska Górne |
400 | 2005 | Nagroda KKW „Piast” | Uciekinier | Aleksandra Czenczek | VII Ogólnopolski Festiwalu Filmów Amatorskich w Bieruniu | Bieruń |
399 | 2005 | I Nagroda | Uciekinier | Aleksandra Czenczek | XXXVIII POL-8 /konkurs międzynarodowy | Polanica Zdrój |
398 | 2005 | III Nagroda | Laurens Hammond | Bohdan Kezik | XXXVIII POL-8 /konkurs międzynarodowy | Polanica Zdrój |
397 | 2005 | Wyróżnienie | Siedząc na ganku | Bohdan Kezik | XXXVIII POL-8 /konkurs międzynarodowy | Polanica Zdrój |
396 | 2005 | Wyróżnienie | Jak przesunięto pałac Lubomirskich | Bohdan Kezik | 51 OKFA | Konin |
395 | 2005 | Nagroda dla najlepszego filmu animowanego | Uciekinier | Aleksandra Czenczek | 51 OKFA | Konin |
394 | 2004 | Wyróżnienie | Z tamtą panią sam na sam | Michał Sufin, Dominik Karbowiecki | XI Przegląd Filmów Kadr 2004 | Bełchatów |
393 | 2004 | Wyróżnienie | Strefa zero | Leszek Boguszewski | XXXVII POL-8 /konkurs międzynarodowy | Polanica Zdrój |
392 | 2004 | Wyróżnienie | Strefa zero | Leszek Boguszewski | II Przegląd Filmów Amatorskich "Alternatywy" | Kielce |
391 | 2003 | Wyróżnienie za poszukiwanie wyrazu artystycznego | Spowiedź poety wieku | Łukasz Arkuszewski | XI Krajowy Konkurs Kina Familijnego "Łaziskie Liście" | Łaziska Górne |
390 | 2003 | Wyróżnienie za scenariusz i wybitne walory artystyczne | Kolory | Aleksandra Czenczek | XI Krajowy Konkurs Kina Familijnego "Łaziskie Liście" | Łaziska Górne |
389 | 2003 | Złote Łaziskie Liście | Lustro | Justyna Kuskowska | XI Krajowy Konkurs Kina Familijnego "Łaziskie Liście" | Łaziska Górne |
388 | 2003 | I nagroda | Bez cienia | Rafał Skalski | Przegląd Filmów "Impresja" | Warszawa |
387 | 2003 | III Nagroda | Kolory | Aleksandra Czenczek | X Ogólnopolski Przegląd Filmów Wideo KADR | Bełchatów |
386 | 2003 | I Nagroda | Lustro | Justyna Kuskowska | X Ogólnopolski Przegląd Filmów Wideo KADR | Bełchatów |
385 | 2003 | Grand Prix | Zapis | Bogusław Filozof | X Ogólnopolski Przegląd Filmów Wideo KADR | Bełchatów |
384 | 2003 | Wyróżnienie | Bez cienia | Rafał Skalski | VI Ogólnopolski Festiwal im. Leona Wojtali | Bieruń |
383 | 2003 | III Nagroda | Kolory | Aleksandra Czenczek | XXXVI POL-8 /konkurs międzynarodowy | Polanica Zdrój |
382 | 2003 | Wyróżnienie za zestaw filmów | Rafał Skalski | I Festiwal Filmów Licealistów | Warszawa | |
381 | 2003 | Wyróżnienie | Spotkanie | Dominik Karbowiecki, Michał Sufin, Piotr Łukasz | VII Ogólnopolski Przegląd Młodzieżowych Filmów "Jutro Filmu" | Warszawa |
380 | 2002 | II Nagroda | Pajęczyna | Leszek Boguszewski | Przegląd Filmów "Impresja" | Warszawa |
379 | 2002 | Wyróżnienie | Orkiestra | Grupa Filmowa WTOREK | Przegląd Filmów "Impresja" | Warszawa |
378 | 2002 | Wyróżnienie | Orkiestra | Grupa Filmowa WTOREK | II Przegląd Filmów Amatorskich | Szczecin |
377 | 2002 | Wyróżnienie | Lustro | Justyna Kuskowska | 48 OKFA | Konin |
376 | 2002 | Nagroda ZESPOŁOWA Ministra Kultury za najlepszy zestaw | ZESTAW AKF SAWA | 48 OKFA | Konin | |
375 | 2002 | Nagroda specjalna | Szpan | Grupa Filmowa WTOREK | VIII Festiwal "Okno na Wschód" | Berlin /Niemcy/ |
374 | 2001 | Grand Prix - Złote Łaziskie Liście | Szpan | Grupa Filmowa WTOREK | X Krajowy Konkurs Kina Familijnego "Łaziskie Liście" | Łaziska Górne |
373 | 2001 | II Nagroda | Cisza | Katarzyna Klimkiewicz | III Ogólnopolski Festiwal "Filmowe Zwierciadła" | Ostrołęka |
372 | 2001 | Wyróżnienie | Być Małyszem | Rafał Skalski | Przegląd Filmów "Impresja" | Warszawa |
371 | 2001 | Wyróżnienie | Szpan | Grupa Filmowa WTOREK | Przegląd Filmów "Impresja" | Warszawa |
370 | 2001 | II Nagroda | Cisza | Katarzyna Klimkiewicz | Przegląd Filmów "Impresja" | Warszawa |
369 | 2001 | I Nagroda | Powrót | Leszek Boguszewski | Przegląd Filmów "Impresja" | Warszawa |
368 | 2001 | Wyróżnienie | Jej taniec | Weronika Wojnach | III Ogólnopolski Przegląd Amatorskiej Twórczości Filmowej | Kołobrzeg |
367 | 2001 | Nagroda Telewizji Katowice | Szpan | Grupa Filmowa WTOREK | V Ogólnopolski Festiwal im. Leona Wojtali | Bieruń |
366 | 2001 | II Nagroda | Szpan | Grupa Filmowa WTOREK | V Ogólnopolski Festiwal im. Leona Wojtali | Bieruń |
365 | 2001 | Wyróżnienie za pomysł i jego realizację | Szpan | Grupa Filmowa WTOREK | XXXIV POL-8 /konkurs międzynarodowy | Polanica Zdrój |
364 | 2000 | Wyróżnienie - Special Prize | Cisza | Katarzyna Klimkiewicz | III Festiwal "Corto in Circuito" | Fusignano /Włochy/ |
363 | 2000 | Wyróżnienie | Aniołowie | Aneta Gutkowska | II Ogólnopolski Przegląd Amatorskiej Twórczości Filmowej | Kołobrzeg |
362 | 2000 | I Nagroda | Cisza | Katarzyna Klimkiewicz | II Ogólnopolski Przegląd Amatorskiej Twórczości Filmowej | Kołobrzeg |
361 | 2000 | Wyróżnienie | Powrót | Leszek Boguszewski | 46 OKFA | Konin |
360 | 2000 | Nagroda specjalna za najlepsze operowanie światłem | Okno | Kacper Czubak | VI Festiwal "Okno na Wschód" | Berlin /Niemcy/ |
359 | 1999 | Puchar Burmistrza miasta Łaziska Górne | Jej taniec | Weronika Wojnach | VIII Krajowy Konkurs Kina Familijnego "Łaziskie Liście" | Łaziska Górne |
358 | 1999 | Srebrne Łaziskie Liście | Okno | Kacper Czubak | VIII Krajowy Konkurs Kina Familijnego "Łaziskie Liście" | Łaziska Górne |
357 | 1999 | Grand Prix - Złote Łaziskie Liście | Jej taniec | Weronika Wojnach | VIII Krajowy Konkurs Kina Familijnego "Łaziskie Liście" | Łaziska Górne |
356 | 1999 | Grand Prix | Powrót | Leszek Boguszewski | 30 Festiwal Kvarnerska Revija Amaterskog Filma KRAF | Rijeka /Chorwacja/ |
355 | 1999 | III Nagroda | Jej taniec | Weronika Wojnach | II Festiwal Amatorskich Filmów Wideo IKAR | Warszawa |
354 | 1999 | Wyróżnienie | Złoty kurz | Aneta Gutkowska | VI Ogólnopolski Przegląd Filmów Wideo KADR | Bełchatów |
353 | 1999 | Wyróżnienie | Okno | Kacper Czubak | VI Ogólnopolski Przegląd Filmów Wideo KADR | Bełchatów |
352 | 1999 | IV Nagroda | Jej taniec | Weronika Wojnach | VI Ogólnopolski Przegląd Filmów Wideo KADR | Bełchatów |
351 | 1999 | Grand Prix | Kosmos 1999 | Krzysztof Guzek | IV Ogólnopolski Festiwal im. Leona Wojtali | Bieruń |
350 | 1999 | Wyróżnienie | Jej taniec | Weronika Wojnach | 45 OKFA | Konin |
349 | 1999 | Wyróżnienie za wartości humanistyczne | Jej taniec | Weronika Wojnach | IX Międzynarodowy Festiwal Filmów Wideo SMOFI | Kraków |
348 | 1999 | I Nagroda | Cisza | Katarzyna Klimkiewicz | Mazowiecki Przegląd Filmów Amatorskich LICEALIA | Warszawa |
347 | 1999 | Wyróżnienie | Okno | Kacper Czubak | III Ogólnopolski Przegląd Młodzieżowych Filmów "Jutro Filmu" | Warszawa |
346 | 1999 | Wyróżnienie w kategorii filmu fabularnego | Aniołowie | Aneta Gutkowska | Festiwal "Praha amatérských filmů" | Praga /Czechy/ |
345 | 1999 | Wyróżnienie | Bajo bongo | Anna Kuśmierczyk, Przemysław Angerman | II Mały Przegląd Form Dokumentalnych | Szczecin |
344 | 1998 | I Nagroda - Złoty Medal w kategorii filmu fabularnego | Pajęczyna | Leszek Boguszewski | 29 Festiwal Kvarnerska Revija Amaterskog Filma KRAF | Rijeka /Chorwacja/ |
343 | 1998 | I Nagroda - Złote Łaziskie Liście | Jesteś | Anita Kawulska, Julia Groszek | VII Krajowy Konkurs Kina Familijnego "Łaziskie Liście" | Łaziska Górne |
342 | 1998 | I Nagroda | Aniołowie | Aneta Gutkowska | V Ogólnopolski Przegląd Filmów Wideo KADR | Bełchatów |
341 | 1998 | Nominacja do Nagrody roku 1998 FTFN za zdjęcia | Kosmos 1999 | Krzysztof Guzek | XXXII POL-8 /konkurs międzynarodowy | Polanica Zdrój |
340 | 1998 | Nagroda DKF "Overground" | Bajo bongo | Anna Kuśmierczyk, Przemysław Angerman | II Ogólnopolski Festiwal Filmów Amatorskich "Oskariada" | Warszawa |
339 | 1998 | Wyróżnienie | Orkiestra | Grupa Filmowa WTOREK | II Ogólnopolski Przegląd Młodzieżowych Filmów "Jutro Filmu" | Warszawa |
338 | 1998 | Wyróżnienie | Powrót | Leszek Boguszewski | Ogólnopolski Festiwal "Swarzędzkie Spotkania Filmowe" | Swarzędz |
337 | 1998 | III Nagroda | Tajemnica spowiedzi | Grupa Filmowa PIĄTEK | Ogólnopolski Festiwal "Swarzędzkie Spotkania Filmowe" | Swarzędz |
336 | 1998 | III Nagroda | Powrót | Leszek Boguszewski | VIII Międzynarodowy Konkurs "Kochać Człowieka" /konkurs krajowy | Oświęcim |
335 | 1998 | Brązowe Serce | Powrót | Leszek Boguszewski | VIII Międzynarodowy Konkurs "Kochać Człowieka" /konkurs międzynarodowy | Oświęcim |
334 | 1997 | Nagroda ZESPOŁOWA za różnorodność pomysłów i wyrównany poziom filmów | ZESTAW AKF SAWA | Warszawski Festiwal Kina Nieprofesjonalnego | Warszawa | |
333 | 1997 | II Nagroda ZESPOŁOWA | ZESTAW AKF SAWA | 15 Międzynarodowy Festiwal "Dozwolone do 21" /konkurs krajowy | Tarnów | |
332 | 1997 | Medal za otoczenie urokiem osobistym Biura Organizacyjnego, co opromieniało również cały festiwal oraz za niezłomne dokumentowanie Pol-8 od wielu lat | Wacław Szewczyk | XXXI POL-8 | Polanica Zdrój | |
331 | 1997 | Wyróżnienie | Tajemnica spowiedzi | Grupa Filmowa PIĄTEK | III Ogólnopolski Festiwal im. Leona Wojtali | Bieruń |
330 | 1997 | Wyróżnienie | Powrót | Leszek Boguszewski | III Ogólnopolski Festiwal im. Leona Wojtali | Bieruń |
329 | 1997 | Wyróżnienie | Lęk pierwotny | Katarzyna Klimkiewicz | 15 Międzynarodowy Festiwal "Dozwolone do 21" /konkurs krajowy | Tarnów |
328 | 1997 | Wyróżnienie | Złodzieje | Marta Białek | 15 Międzynarodowy Festiwal "Dozwolone do 21" /konkurs krajowy | Tarnów |
327 | 1997 | Nagroda specjalna | Skok | Grupa Filmowa PIĄTEK | 43 OKFA | Konin |
326 | 1997 | Nagroda specjalna | Lęk pierwotny | Katarzyna Klimkiewicz | 43 OKFA | Konin |
325 | 1997 | III Nagroda | Powrót | Leszek Boguszewski | Warszawski Festiwal Kina Nieprofesjonalnego | Warszawa |
324 | 1997 | III Nagroda | Pajęczyna | Leszek Boguszewski | IV Ogólnopolski Przegląd Filmów Wideo KADR | Bełchatów |
323 | 1997 | Nagroda roku 1996 FTFN za reżyserię | Powrót | Leszek Boguszewski | 43 OKFA | Konin |
322 | 1997 | Wyróżnienie | Skok | Grupa Filmowa PIĄTEK | 15 Międzynarodowy Festiwal "Dozwolone do 21" /konkurs międzynarodowy | Tarnów |
321 | 1997 | Grand Prix | Julia | Aneta Gutkowska | III Festiwal "Okno na Wschód" | Berlin /Niemcy/ |
320 | 1996 | Nominacja do Nagrody za zdjęcia | Powrót | Leszek Boguszewski | Białostocki Festiwal Filmowy PROJEKTOR | Białystok |
319 | 1996 | Nagroda za kreację aktorską dla Mariusza Milewskiego | Dziedzictwo | Aneta Gutkowska | 14 PFDiM | Warszawa |
318 | 1996 | Nagroda za najlepszy dźwięk | Orkiestra | Grupa Filmowa WTOREK | 14 PFDiM | Warszawa |
317 | 1996 | Nagroda za najlepsze zdjęcia dla Tomasza Brzostka | Cisza | Katarzyna Klimkiewicz | 14 PFDiM | Warszawa |
316 | 1996 | Wyróżnienie | Orkiestra | Grupa Filmowa WTOREK | 42 OKFA | Konin |
315 | 1996 | Nagroda specjalna | Powrót | Leszek Boguszewski | Ogólnopolski Festiwal "Publicystyka" | Kędzierzyn |
314 | 1996 | I Nagroda ZESPOŁOWA | ZESTAW AKF SAWA | 14 PFDiM | Warszawa | |
313 | 1996 | IV Nagroda | Tajemnica spowiedzi | Grupa Filmowa PIĄTEK | 14 PFDiM /konkurs krajowy | Warszawa |
312 | 1996 | III Nagroda | Powrót | Leszek Boguszewski | Biennale Filmu Dokumentalnego KADR | Bełchatów |
311 | 1996 | III Nagroda | Powrót | Leszek Boguszewski | Festiwal "Teraz Ja!" | Częstochowa |
310 | 1996 | II Nagroda | Orkiestra | Grupa Filmowa WTOREK | 14 PFDiM /konkurs krajowy | Warszawa |
309 | 1996 | Grand Prix | Powrót | Leszek Boguszewski | V Krajowy Konkurs Kina Familijnego "Łaziskie Liście" | Łaziska Górne |
308 | 1996 | Grand Prix | Powrót | Leszek Boguszewski | Ogólnopolski Festiwal "Publicystyka" | Kędzierzyn |
307 | 1996 | Grand Prix | Powrót | Leszek Boguszewski | XXX POL-8 /konkurs krajowy | Polanica Zdrój |
306 | 1996 | Nagroda specjalna | Orkiestra | Grupa Filmowa WTOREK | 14 PFDiM /konkurs międzynarodowy | Warszawa |
305 | 1996 | Nagroda specjalna | Złoty kurz | Aneta Gutkowska | II Festiwal "Okno na Wschód" | Berlin /Niemcy/ |
304 | 1996 | III Nagroda | Powrót | Leszek Boguszewski | XXX POL-8 /konkurs międzynarodowy | Polanica Zdrój |
303 | 1996 | II Nagroda | Cisza | Katarzyna Klimkiewicz | XI Międzynarodowy Festiwal Filmów Katolickich | Niepokalanów |
302 | 1996 | I Nagroda | Orkiestra | Grupa Filmowa WTOREK | XXX POL-8 /konkurs międzynarodowy | Polanica Zdrój |
301 | 1996 | I Nagroda | Aniołowie | Aneta Gutkowska | XXX POL-8 /konkurs międzynarodowy | Polanica Zdrój |
300 | 1996 | I Nagroda za temat | Rowerzysta | Katarzyna Klimkiewicz reprezentant Niemiec | Konkurs VIDEO-HUNT na UNICA | Almelo /Holandia/ |
299 | 1996 | Brązowy Medal | Orkiestra | Grupa Filmowa WTOREK | UNICA | Almelo /Holandia/ |
298 | 1995 | Wyróżnienie ZESPOŁOWE za walory artystyczne | ZESTAW AKF SAWA | II Ogólnopolski Festiwal im. Leona Wojtali | Bieruń | |
297 | 1995 | Nagroda ZESPOŁOWA | ZESTAW AKF SAWA | 13 PFDiM | Warszawa | |
296 | 1995 | Nagroda NSZZ "Solidarność" dla najmłodszej autorki festiwalu | Katarzyna Klimkiewicz | II Ogólnopolski Festiwal im. Leona Wojtali | Bieruń | |
295 | 1995 | Nagroda dla instruktora za najlepszy zestaw filmów przedstawiony przez AKF | Leszek Boguszewski | 41 OKFA | Konin | |
294 | 1995 | Nagroda za najlepsze zdjęcia dla Tomasza Brzostka | "Wszystkiego najlepszego",Cisza | Anna Goszczyńska,Katarzyna Klimkiewicz | Festiwal "Teraz Ja!" | Częstochowa |
293 | 1995 | Nagroda Przewodniczącego FTFN za najlepsze zdjęcia | Tomasz Brzostek | 13 PFDiM | Warszawa | |
292 | 1995 | Nominacja do Nagrody roku 1995 FTFN za zdjęcia dla Tomasza Brzostka | Czekając na wiatr | Agnieszka Kieliszczyk | 13 PFDiM | Warszawa |
291 | 1995 | Nagroda dla najlepszego operatora dla Tomasza Brzostka | Czekając na wiatr | Agnieszka Kieliszczyk | 13 PFDiM | Warszawa |
290 | 1995 | Wyróżnienie | Pierwsze przemówienie | Leszek Boguszewski | Festiwal "Jedna Minuta" | Wronki k/Poznania |
289 | 1995 | Wyróżnienie | Stasia | Klaudiusz Kasprzak-Styliński | 41 OKFA | Konin |
288 | 1995 | Wyróżnienie | Dziewięć kroków w głąb | Anna Goszczyńska, Katarzyna Klimkiewicz, Marta Pietrzykowska | 41 OKFA | Konin |
287 | 1995 | Wyróżnienie | Cisza | Katarzyna Klimkiewicz | 41 OKFA | Konin |
286 | 1995 | Wyróżnienie | Dziewięć kroków w głąb | Anna Goszczyńska, Katarzyna Klimkiewicz, Marta Pietrzykowska | 13 PFDiM | Warszawa |
285 | 1995 | III Nagroda | Somnium | Katarzyna Nawalany | II Ogólnopolski Festiwal im. Leona Wojtali | Bieruń |
284 | 1995 | III Nagroda - Brązowy Kwiat | Pokusa | Leszek Boguszewski | XXIX POL-8 /konkurs krajowy | Polanica Zdrój |
283 | 1995 | Nominacja do Nagrody roku 1995 FTFN za reżyserię | Somnium | Katarzyna Nawalany | 13 PFDiM | Warszawa |
282 | 1995 | III Nagroda | Somnium | Katarzyna Nawalany | 13 PFDiM | Warszawa |
281 | 1995 | III Nagroda | Wnętrze | Grupa Filmowa PIĄTEK | V Międzynarodowy Festiwal Filmów Wideo SMOFI | Kraków |
280 | 1995 | II Nagroda - Srebrne Łaziskie Liście | One | Katarzyna Nawalany | IV Krajowy Konkurs Kina Familijnego "Łaziskie Liście" | Łaziska Górne |
279 | 1995 | II Nagroda | Cisza | Katarzyna Klimkiewicz | Festiwal "Teraz Ja!" | Częstochowa |
278 | 1995 | II Nagroda - Srebrny Kwiat | Wszystkiego najlepszego | Anna Goszczyńska | XXIX POL-8 /konkurs krajowy | Polanica Zdrój |
277 | 1995 | I Nagroda | Dziedzictwo,Zasłona zmysłów | Aneta Gutkowska,Aneta Gutkowska, Klaudiusz Kasprzak-Styliński | II Ogólnopolski Festiwal im. Leona Wojtali | Bieruń |
276 | 1995 | I Nagroda | Dziedzictwo | Aneta Gutkowska | 41 OKFA | Konin |
275 | 1995 | Grand Prix | One | Katarzyna Nawalany | Festiwal "Teraz Ja!" | Częstochowa |
274 | 1995 | Grand Prix | Cisza | Katarzyna Klimkiewicz | II Ogólnopolski Festiwal im. Leona Wojtali | Bieruń |
273 | 1995 | Złoty Medal UNICA za osiągnięcia na minionych Festiwalach Młodzieżowych | AKF SAWA | 13 PFDiM | Warszawa | |
272 | 1995 | Nominacja do Nagrody roku 1995 FTFN za zdjęcia dla Tomasza Brzostka | Cisza | Katarzyna Klimkiewicz | XXIX POL-8 /konkurs międzynarodowy | Polanica Zdrój |
271 | 1995 | Wyróżnienie | Somnium | Katarzyna Nawalany | 13 PFDiM /konkurs międzynarodowy | Warszawa |
270 | 1995 | Nagroda specjalna za pomysł | Zasłona zmysłów | Aneta Gutkowska, Klaudiusz Kasprzak-Styliński | Festiwal | Praga /Czechy/ |
269 | 1995 | Nagroda specjalna za montaż | Drzewo życia | Klaudiusz Kasprzak-Styliński | Festiwal | Praga /Czechy/ |
268 | 1995 | III Nagroda - Brązowy Kwiat | Pokusa | Leszek Boguszewski | XXIX POL-8 /konkurs międzynarodowy | Polanica Zdrój |
267 | 1995 | II Nagroda - Srebrny Kwiat | Cisza | Katarzyna Klimkiewicz | XXIX POL-8 /konkurs międzynarodowy | Polanica Zdrój |
266 | 1995 | I Nagroda - Złoty Kasztan | Złoty kurz | Aneta Gutkowska | XXIX POL-8 /konkurs międzynarodowy | Polanica Zdrój |
265 | 1995 | I Nagroda | Pajęczyna | Leszek Boguszewski | I Festiwal "Okno na Wschód" | Berlin /Niemcy/ |
264 | 1995 | Grand Prix | Zasłona zmysłów | Aneta Gutkowska, Klaudiusz Kasprzak-Styliński | I Festiwal "Okno na Wschód" | Berlin /Niemcy/ |
263 | 1995 | Brązowy Medal | Cisza | Katarzyna Klimkiewicz | UNICA | Bourges /Francja/ |
262 | 1994 | Wyróżnienie | Julia | Aneta Gutkowska | Ogólnopolski Festiwal "Publicystyka" | Kędzierzyn |
261 | 1994 | Wyróżnienie | Studio Chamlet | Mariusz Milewski | XXVIII POL-8 | Polanica Zdrój |
260 | 1994 | Wyróżnienie | Julia | Aneta Gutkowska | 40 OKFA | Konin |
259 | 1994 | Wyróżnienie | Przedsiębiorca | Klaudiusz Kasprzak-Styliński | Konkurs "Kochać Człowieka" | Oświęcim |
258 | 1994 | III Nagroda | Obce ciała | Aneta Gutkowska | XXVIII POL-8 | Polanica Zdrój |
257 | 1994 | III Nagroda | Złoty kurz | Aneta Gutkowska | Konkurs "Kochać Człowieka" | Oświęcim |
256 | 1994 | II Nagroda | Krótki film o sztuce | Aneta Gutkowska | Ogólnopolski Festiwal "Publicystyka" | Kędzierzyn |
255 | 1994 | II Nagroda | Marzenie | Mariusz Milewski | 12 PFDiM /konkurs krajowy | Warszawa |
254 | 1994 | II Nagroda | Zła karta | Klaudiusz Kasprzak-Styliński | 12 PFDiM /konkurs krajowy | Warszawa |
253 | 1994 | II Nagroda | Pajęczyna | Leszek Boguszewski | Konkurs "Kochać Człowieka" | Oświęcim |
252 | 1994 | I Nagroda ZESPOŁOWA | ZESTAW AKF SAWA | 12 PFDiM /konkurs krajowy | Warszawa | |
251 | 1994 | I Nagroda za zestaw prezentowanych filmów | Kanibale uczuć,W drodze do nieba,Zasłona zmysłów,Złoty kurz | Aneta Gutkowska,Aneta Gutkowska, Klaudiusz Kasprzak-Styliński | Biennale Filmu Amatorskiego | Wołów |
250 | 1994 | Grand Prix | Zasłona zmysłów | Aneta Gutkowska, Klaudiusz Kasprzak-Styliński | 12 PFDiM /konkurs krajowy | Warszawa |
249 | 1994 | III Nagroda | Zła karta | Klaudiusz Kasprzak-Styliński | 12 PFDiM /konkurs międzynarodowy | Warszawa |
248 | 1994 | Grand Prix | Zasłona zmysłów | Aneta Gutkowska, Klaudiusz Kasprzak-Styliński | 12 PFDiM /konkurs międzynarodowy | Warszawa |
247 | 1994 | Brązowy Medal | Zasłona zmysłów | Aneta Gutkowska, Klaudiusz Kasprzak-Styliński | UNICA | Hradec Kralowe /Czechy/ |
246 | 1994 | Złoty Medal | Złoty kurz | Aneta Gutkowska | Festiwal | Duisburg /Niemcy/ |
245 | 1993 | Dyplom honorowy Ministra Kultury i Sztuki za osiągnięcia w upowszechnianiu kultury | AKF SAWA | |||
244 | 1993 | Wyróżnienie ZESPOŁOWE za najlepszy zestaw | ZESTAW AKF SAWA | II Krajowy Konkurs Kina Familijnego "Łaziskie Liście" | Łaziska Górne | |
243 | 1993 | II Nagroda ZESPOŁOWA | ZESTAW AKF SAWA | 11 PFDiM | Warszawa | |
242 | 1993 | Wyróżnienie | W drodze do nieba | Aneta Gutkowska | II Krajowy Konkurs Kina Familijnego "Łaziskie Liście" | Łaziska Górne |
241 | 1993 | Wyróżnienie | Kochaj | Klaudiusz Kasprzak-Styliński | II Krajowy Konkurs Kina Familijnego "Łaziskie Liście" | Łaziska Górne |
240 | 1993 | Wyróżnienie | Maciek | Agnieszka Wiśniewska | II Krajowy Konkurs Kina Familijnego "Łaziskie Liście" | Łaziska Górne |
239 | 1993 | Nagroda specjalna | Buruczaga | Piotr Kielar | 39 OKFA | Polanica Zdrój |
238 | 1993 | Wyróżnienie | Kanibale uczuć | Aneta Gutkowska | 39 OKFA | Polanica Zdrój |
237 | 1993 | Nagroda indywidualna za filmy zgłoszone do konkursu | Aneta Gutkowska | I Ogólnopolski Festiwal im. Leona Wojtali | Bieruń | |
236 | 1993 | Nagroda specjalna | Maciek | Agnieszka Wiśniewska | I Ogólnopolski Festiwal im. Leona Wojtali | Bieruń |
235 | 1993 | Nagroda specjalna | Imponderabilia | Aneta Gutkowska, Klaudiusz Kasprzak-Styliński | I Ogólnopolski Festiwal im. Leona Wojtali | Bieruń |
234 | 1993 | Wyróżnienie | Pajęczyna | Leszek Boguszewski | I Ogólnopolski Festiwal im. Leona Wojtali | Bieruń |
233 | 1993 | Nagroda specjalna | Wariant C | Mariusz Milewski | 11 PFDiM | Warszawa |
232 | 1993 | Nagroda specjalna za zdjęcia dla Michała Popiela-Machnickiego | Złoty kurz | Aneta Gutkowska | 11 PFDiM | Warszawa |
231 | 1993 | Brązowe Łaziskie Liście | Drzewo życia | Klaudiusz Kasprzak-Styliński | II Krajowy Konkurs Kina Familijnego "Łaziskie Liście" | Łaziska Górne |
230 | 1993 | III Nagroda | Przedsiębiorca | Klaudiusz Kasprzak-Styliński | 11 PFDiM /konkurs krajowy | Warszawa |
229 | 1993 | Srebrne Łaziskie Liście | Poza codziennością | Marlena Czarnecka, Małgorzata Niemiec | II Krajowy Konkurs Kina Familijnego "Łaziskie Liście" | Łaziska Górne |
228 | 1993 | II Nagroda | Kochaj | Klaudiusz Kasprzak-Styliński | I Ogólnopolski Festiwal im. Leona Wojtali | Bieruń |
227 | 1993 | Złote Łaziskie Liście | Na żywo,Złoty kurz | Aneta Gutkowska,Aneta Gutkowska, Katarzyna Grzybicka | II Krajowy Konkurs Kina Familijnego "Łaziskie Liście" | Łaziska Górne |
226 | 1993 | I Nagroda | Zasłona zmysłów | Aneta Gutkowska, Klaudiusz Kasprzak-Styliński | 39 OKFA | Polanica Zdrój |
225 | 1993 | I Nagroda | Kanibale uczuć,Złoty kurz | Aneta Gutkowska | 11 PFDiM /konkurs krajowy | Warszawa |
224 | 1993 | Grand Prix | Złoty kurz | Aneta Gutkowska | I Ogólnopolski Festiwal im. Leona Wojtali | Bieruń |
223 | 1993 | II Nagroda | Kanibale uczuć,Złoty kurz | Aneta Gutkowska | 11 PFDiM /konkurs międzynarodowy | Warszawa |
222 | 1993 | Nagroda specjalna Jury | Złoty kurz | Aneta Gutkowska | Festiwal Filmów Młodzieżowych | Klagenfurt /Austria/ |
221 | 1993 | Wyróżnienie | Kochaj | Klaudiusz Kasprzak-Styliński | Festiwal Filmów Młodzieżowych | Klagenfurt /Austria/ |
220 | 1993 | Nagroda Biskupa Egona Kapellari | Kochaj | Klaudiusz Kasprzak-Styliński | Festiwal Filmów Młodzieżowych | Klagenfurt /Austria/ |
219 | 1993 | Brązowy Medal | Drzewo życia | Klaudiusz Kasprzak-Styliński | Festiwal | Krems /Austria/ |
218 | 1993 | Brązowy Medal | Złoty kurz | Aneta Gutkowska | Festiwal | Krems /Austria/ |
217 | 1993 | Brązowy Medal | Przedsiębiorca | Klaudiusz Kasprzak-Styliński | Festiwal Filmów Młodzieżowych | Klagenfurt /Austria/ |
216 | 1993 | Brązowy Medal | Drzewo życia | Klaudiusz Kasprzak-Styliński | Festiwal Filmów Młodzieżowych | Klagenfurt /Austria/ |
215 | 1993 | Srebrny Medal | Złoty kurz | Aneta Gutkowska | Festiwal Narodów | Ebensee /Austria/ |
214 | 1993 | Złoty Medal | Złoty kurz | Aneta Gutkowska | UNICA | Villa Carlos Paz /Argentyna/ |
213 | 1992 | Nagroda specjalna | Południowa wiadomość | Sławomir Młynarczyk | XXVI POL-8 | Konin |
212 | 1992 | III Nagroda | Maciek | Agnieszka Wiśniewska | XII Konfrontacje Filmu Amatorskiego OSKAR | Katowice |
211 | 1992 | Wyróżnienie | Maciek | Agnieszka Wiśniewska | 38 OKFA | Konin |
210 | 1992 | Nagroda ZESPOŁOWA | ZESTAW AKF SAWA | 38 OKFA | Konin | |
209 | 1992 | I Nagroda | Kochaj | Klaudiusz Kasprzak | 38 OKFA | Konin |
208 | 1992 | Nagroda za reżyserię | Pajęczyna | Leszek Boguszewski | 38 OKFA | Konin |
207 | 1992 | Grand Prix | Pajęczyna | Leszek Boguszewski | 38 OKFA | Konin |
206 | 1992 | Brązowy Medal | Poza codziennością | Marlena Czarnecka, Małgorzata Niemiec | 20 Festiwal Narodów | Ebensee /Austria/ |
205 | 1992 | III Nagroda | Na żywo | Aneta Gutkowska, Katarzyna Grzybicka | Ogólnopolski Festiwal Filmowy | Wołów |
204 | 1992 | Nagroda publiczności | W drodze do nieba | Aneta Gutkowska | 10 PFDiM | Warszawa |
203 | 1992 | Wyróżnienie | Maciek | Agnieszka Wiśniewska | 10 PFDiM | Warszawa |
202 | 1992 | Wyróżnienie | Krótki film o sztuce | Aneta Gutkowska | 10 PFDiM | Warszawa |
201 | 1992 | Nagroda za całokształt twórczości prezentowanej na festiwalu | Klaudiusz Kasprzak | 10 PFDiM | Warszawa | |
200 | 1992 | I Nagroda ZESPOŁOWA | ZESTAW AKF SAWA | 10 PFDiM | Warszawa | |
199 | 1992 | II Nagroda | Stowarzyszenie umarłych poetów | Wojciech Staroń | 10 PFDiM | Warszawa |
198 | 1992 | I Nagroda | Poza codziennością | Marlena Czarnecka, Małgorzata Niemiec | 10 PFDiM | Warszawa |
197 | 1992 | Grand Prix | Kochaj | Klaudiusz Kasprzak | 10 PFDiM | Warszawa |
196 | 1992 | III Nagroda | Kochaj | Klaudiusz Kasprzak | 10 PFDiM /konkurs międzynarodowy | Warszawa |
195 | 1992 | Złoty Medal UNICA za całokształt działalności | AKF SAWA | |||
194 | 1991 | II Nagroda ZESPOŁOWA | ZESTAW AKF SAWA | Festiwal Filmowy "Nasza Policja" | Warszawa | |
193 | 1991 | Brązowy Medal | Wnętrze | Grupa Filmowa PIĄTEK | Festiwal Filmów Młodzieżowych | Klagenfurt /Austria/ |
192 | 1991 | Nagroda za aktorstwo dla Tadeusza Skałowskiego i Małgorzaty Bernhardt | Pajęczyna | Leszek Boguszewski | Festiwal | Duisburg /Niemcy/ |
191 | 1991 | Srebrny Medal | Pajęczyna | Leszek Boguszewski | Festiwal | Duisburg /Niemcy/ |
190 | 1991 | Nagroda za największą aktywność | iotr Bernaś | Piotr Bernaś | 9 PFDiM | Warszawa |
189 | 1991 | II Nagroda | Na żywo | Aneta Gutkowska, Katarzyna Grzybicka | 9 PFDiM | Warszawa |
188 | 1991 | I Nagroda | Na żywo,Pajęczyna,Wnętrze | Aneta Gutkowska, Katarzyna Grzybicka,Grupa Filmowa PIĄTEK,Leszek Boguszewski | Festiwal "Fabuła" | Chybie 1991 |
187 | 1990 | Wyróżnienie | Skaza | Sławomir Młynarczyk | XXV POL-8 | Polanica Zdrój |
186 | 1990 | Wyróżnienie | Kronika | Krystyna Kamińska, Kazimierz Kiełczykowski | XXV POL-8 | Polanica Zdrój |
185 | 1990 | I Nagroda | Pogrzeb księdza prałata Teofila Boguckiego | Krystyna Kamińska, Kazimierz Kiełczykowski | Międzynarodowy Festiwal Filmów Katolickich | Niepokalanów |
184 | 1990 | Wyróżnienie | Cierpiałeś za nas | Krystyna Kamińska, Kazimierz Kiełczykowski | XXV POL-8 | Polanica Zdrój |
183 | 1990 | Wyróżnienie | Pajęczyna | Leszek Boguszewski | Ogólnopolski Przegląd VIDEO | Łódź |
182 | 1990 | III Nagroda | Pajęczyna | Leszek Boguszewski | Ogólnopolskie Konfrontacje Filmowe "Oskar" | Rybnik |
181 | 1990 | Nagroda delegacji łotewskiej | Pajęczyna | Leszek Boguszewski | Festiwal Krajów Nadbałtyckich | Tallin /Estonia/ |
180 | 1990 | Nagroda za muzykę | Pajęczyna | Leszek Boguszewski | Festiwal Krajów Nadbałtyckich | Tallin /Estonia/ |
179 | 1990 | Nagroda Federacji Estońskiej dla najlepszego filmu z zestawu kraju | Pajęczyna | Leszek Boguszewski | Festiwal Krajów Nadbałtyckich | Tallin /Estonia/ |
178 | 1990 | Brązowy Medal | Pajęczyna | Leszek Boguszewski | UNICA | Vesteras /Szwecja/ |
177 | 1990 | Brązowy Medal | Pajęczyna | Leszek Boguszewski | Festiwal Narodów | Linz /Austria/ |
176 | 1989 | Nagroda im. Józefa Milki za najlepszy film o zabytkach | Młyn wodny | Krystyna Kamińska, Kazimierz Kiełczykowski | XXIV POL-8 | Zamek Książ |
175 | 1989 | Brązowy Medal | Pajęczyna | Leszek Boguszewski | Międzynarodowy Konkurs INVIPO | Warszawa |
174 | 1989 | Nagroda Dyrektora Centrali Rozpowszechniania Filmów | Pętla | Leszek Boguszewski | XXIV POL-8 | Zamek Książ |
173 | 1989 | I Nagroda | Pętla | Leszek Boguszewski | XXIV POL-8 | Zamek Książ |
172 | 1988 | Nagroda delegacji łotewskiej | Czterdziestolatek | Joanna Boguszewska, Leszek Boguszewski | XXIII POL-8 | Zamek Książ |
171 | 1988 | II Nagroda w grupie laureatów | Czterdziestolatek | Joanna Boguszewska, Leszek Boguszewski | XXIII POL-8 | Zamek Książ |
170 | 1988 | Nagroda redakcji "Trybuny Wałbrzyskiej" | Skok | Tomasz Acher | XXIII POL-8 | Zamek Książ |
169 | 1988 | II Nagroda w grupie debiutów | Skok | Tomasz Acher | XXIII POL-8 | Zamek Książ |
168 | 1987 | Wyróżnienie | Transakcja | Leszek Boguszewski | Konfrontacje Filmowe "Publicystyka" | Białystok |
167 | 1987 | Wyróżnienie | Transakcja | Leszek Boguszewski | XXII POL-8 | Zamek Książ |
166 | 1987 | Nagroda OPRF | Wyspa Bali | Mieczysław Tobijasiewicz | XXII POL-8 | Zamek Książ |
165 | 1987 | Film prezentowany w polskim zestawie który otrzymał I Nagrodę | Bajka o rybaku i złotej rybce | Leszek Boguszewski | Festiwal Krajów Socjalistycznych | Nosvaj /Węgry/ |
164 | 1987 | Wyróżnienie | Dom twoich marzeń | Leszek Boguszewski | Ogólnopolski Przegląd "Człowiek i praca" | Łódź |
163 | 1986 | III Nagroda | Jubileusz | Wiesław Wiszowaty | Ogólnopolski Przegląd "Człowiek i praca" | Łódź |
162 | 1986 | I Nagroda | Jubileusz | Wiesław Wiszowaty | Ogólnopolski Przegląd DOL | Jawor |
161 | 1986 | Oskar za scenariusz | Jubileusz | Wiesław Wiszowaty | V Konfrontacje Filmu Amatorskiego OSKAR | Katowice |
160 | 1986 | Nagroda za najlepsze zdjęcia | Corrida w Eldorado | Mieczysław Tobijasiewicz | XXI POL-8 | Zamek Książ |
159 | 1986 | I Nagroda | Corrida w Eldorado | Mieczysław Tobijasiewicz | XXI POL-8 | Zamek Książ |
158 | 1986 | Nagroda im. Józefa Milki za najlepszy film o zabytkach | Ginące cudeńka | Krystyna Kamińska, Kazimierz Kiełczykowski | XXI POL-8 | Zamek Książ |
157 | 1986 | Nagroda za najlepszy film dokumentalny | Ginące cudeńka | Krystyna Kamińska, Kazimierz Kiełczykowski | XXI POL-8 | Zamek Książ |
156 | 1986 | II Nagroda | Ginące cudeńka | Krystyna Kamińska, Kazimierz Kiełczykowski | XXI POL-8 | Zamek Książ |
155 | 1985 | Wyróżnienie | Jubileusz | Wiesław Wiszowaty | Ogólnopolski Konkurs "Publicystyka" | Białystok |
154 | 1985 | Wyróżnienie | Jubileusz | Wiesław Wiszowaty | Ogólnopolski Konkurs "Wieś Polska" | Mielno |
153 | 1985 | II Nagroda w grupie debiutów | Jubileusz | Wiesław Wiszowaty | 32 OKFA | Suwałki |
152 | 1985 | II Nagroda | Wrota Indii | Mieczysław Tobijasiewicz | Przegląd Filmów o tematyce turystycznej | Jelenia Góra |
151 | 1985 | II Nagroda | Wrota Indii | Mieczysław Tobijasiewicz | Festiwal Filmów Turystycznych | Wrocław |
150 | 1985 | I Nagroda | Wrota Indii | Mieczysław Tobijasiewicz | XX POL-8 | Polanica Zdrój |
149 | 1985 | Nagroda Głównego Zarządu Politycznego WP | Kartka z notatnika | Andrzej Janowski | Przegląd Filmów Nieprofesjonalnych o Warszawie | Warszawa |
148 | 1985 | I Nagroda | Tkactwo ludowe na Podlasiu | Wojciech Czarnecki | Ogólnopolski Konkurs "Wieś Polska" | Mielno |
147 | 1985 | III Nagroda | Allegretto | Jan Piechura | Przegląd Filmów Nieprofesjonalnych o Warszawie | Warszawa |
146 | 1985 | II Nagroda | Cierpiałeś za nas | Krystyna Kamińska, Kazimierz Kiełczykowski | Międzynarodowy Festiwal Filmów Katolickich | Niepokalanów |
145 | 1985 | Wyróżnienie | Druga wojenka | Wojciech Czarnecki | Ogólnopolski Konkurs "Publicystyka" | Białystok |
144 | 1985 | III Nagroda | Druga wojenka | Wojciech Czarnecki | XX POL-8 | Polanica Zdrój |
143 | 1985 | Wyróżnienie | Na ludową nutę | Wojciech Czarnecki | Przegląd Filmów Nieprofesjonalnych o Warszawie | Warszawa |
142 | 1985 | II Nagroda | Fragment opowiadania | Leszek Boguszewski | Przegląd Filmów Nieprofesjonalnych o Warszawie | Warszawa |
141 | 1985 | I Nagroda | Dom twoich marzeń | Leszek Boguszewski | Przegląd Filmów Nieprofesjonalnych o Warszawie | Warszawa |
140 | 1984 | III Nagroda w grupie debiutów | Tobijanas Brasileiras | Mieczysław Tobijasiewicz | XIX POL-8 | Polanica Zdrój |
139 | 1984 | Wyróżnienie | Rolnicy 81 | Jan Piechura | Międzynarodowy Festiwal "Film poza kinem" | Wrocław |
138 | 1984 | Wyróżnienie | Deja vu, czyli igraszki wyobraźni | Jacek Grychczyński | Festiwal RETRO | Nowy Targ |
137 | 1984 | Wyróżnienie | Pejzaż życia | Leszek Boguszewski | Festiwal RETRO | Nowy Targ |
136 | 1984 | Nagroda Głównego Zarządu Politycznego WP | Monte Cassino, polski cmentarz wojenny | Wojciech Czarnecki | XIX POL-8 | Polanica Zdrój |
135 | 1984 | III Nagroda w grupie laureatów | Monte Cassino, polski cmentarz wojenny | Wojciech Czarnecki | XIX POL-8 | Polanica Zdrój |
134 | 1984 | Wyróżnienie | Tylko w niedzielę | Wojciech Czarnecki | Festiwal RETRO | Nowy Targ |
133 | 1984 | Nagroda Przewodniczącego Jury W. Saniewskiego | Blokada | Leszek Boguszewski | Międzynarodowy Festiwal "Film poza kinem" | Wrocław |
132 | 1984 | Srebrny Medal | Fragment opowiadania | Leszek Boguszewski | Festiwal Danubiale | /Austria/ |
131 | 1984 | Brązowy Medal | Fragment opowiadania | Leszek Boguszewski | Festiwal Narodów | Velden /Austria/ |
130 | 1983 | Nagroda Zespołowa za Dokumentację Filmową Festiwalu POL-8 | AKF SAWA | XVIII POL-8 | Polanica Zdrój | |
129 | 1983 | Nagroda za aktorstwo dla Tadeusza Skałowskiego | Bajka o rybaku i złotej rybce | Leszek Boguszewski | XVIII POL-8 | Polanica Zdrój |
128 | 1983 | Nagroda za aktorstwo dla Jana Piechury | Hamlet | Jan Piechura | XVIII POL-8 | Polanica Zdrój |
127 | 1983 | Złota Szpula | Hamlet | Jan Piechura | XVIII POL-8 | Polanica Zdrój |
126 | 1983 | Nagroda FAKF | Hamlet | Jan Piechura | XVIII POL-8 | Polanica Zdrój |
125 | 1983 | I Nagroda w grupie debiutów | Drut | Krystyna Kamińska, Kazimierz Kiełczykowski | XVIII POL-8 | Polanica Zdrój |
124 | 1983 | Puchar | Rodzinna emigracja | Krystyna Kamińska, Kazimierz Kiełczykowski | XVIII POL-8 | Polanica Zdrój |
123 | 1983 | Wyróżnienie | Stary motyw | Wojciech Czarnecki | Festiwal RETRO | Nowy Targ |
122 | 1983 | Nagroda za zdjęcia | Bajka o rybaku i złotej rybce | Leszek Boguszewski | XVIII POL-8 | Polanica Zdrój |
121 | 1983 | II Nagroda w grupie laureatów | Bajka o rybaku i złotej rybce | Leszek Boguszewski | XVIII POL-8 | Polanica Zdrój |
120 | 1983 | II Nagroda | Fragment opowiadania | Leszek Boguszewski | Konkurs "Asocjacje Filmowe" | Jawor |
119 | 1983 | Medal | Fragment opowiadania | Leszek Boguszewski | Ogólnopolski Konkurs "Publicystyka" | Białystok |
118 | 1983 | Nagroda za najlepszą animację | Ring | Leszek Boguszewski | Ogólnopolski Konkurs FAZY | Bielsko-Biała |
117 | 1983 | Wyróżnienie | Ring | Leszek Boguszewski | Ogólnopolski Konkurs FAZY | Bielsko-Biała |
116 | 1983 | I Nagroda | Fragment | Leszek Boguszewski | Festiwal RETRO | Nowy Targ |
115 | 1983 | Wyróżnienie | Egzekucja | Wojciech Czarnecki | XVIII POL-8 | Polanica Zdrój |
114 | 1981 | Nagroda za sprawność warsztatową | Dom twoich marzeń | Leszek Boguszewski | Konkurs "Asocjacje Filmowe" | Jawor |
113 | 1981 | Wyróżnienie | Fragment | Leszek Boguszewski | Festiwal "Fabuła" | Chybie |
112 | 1981 | Nagroda za scenografię | Księga życia | Jan Piechura | Konkurs "Asocjacje Filmowe" | Jawor |
111 | 1981 | Puchar za propagowanie piękna przyrody | Spotkanie z przygodą | Jan Piechura | XVII POL-8 | Polanica Zdrój |
110 | 1981 | I Nagroda | Jak zdobyć syrenkę | Leszek Boguszewski | Festiwal RETRO | Nowy Targ |
109 | 1981 | Nagroda specjalna | Szałowy Sylwester | Wojciech Czarnecki | Festiwal RETRO | Nowy Targ |
108 | 1981 | Nagroda Główna | Rolnicy 81 | Jan Piechura | Festiwal RETRO | Nowy Targ |
107 | 1981 | II Nagroda | Manifestacja | Jan Piechura | XVII POL-8 | Polanica Zdrój |
106 | 1981 | Srebrny Medal | Blokada | Leszek Boguszewski | Festiwal | Nicea /Francja/ |
105 | 1981 | Grand Prix | Blokada | Leszek Boguszewski | XVII POL-8 | Polanica Zdrój |
104 | 1981 | Brązowy Medal | Fragment opowiadania | Leszek Boguszewski | UNICA | Siofok /Węgry/ |
103 | 1981 | Srebrny Medal | Fragment opowiadania | Leszek Boguszewski | Festiwal | Marburg /RFN/ |
102 | 1981 | Wielka Nagroda miasta Marburga | Fragment opowiadania | Leszek Boguszewski | Festiwal | Marburg /RFN/ |
101 | 1981 | Złoty Medal UNICA za całokształt twórczości | Leszek Boguszewski | |||
100 | 1980 | Wyróżnienie | Kronika Szkolna 2/79 | Leszek Boguszewski | III ogólnopolski Konkurs Amatorskich Kronik Filmowych „KRONIKI-80” | Kędzierzyn Koźle |
99 | 1980 | III Nagroda | 1980 | Wacław Szewczyk | X Przegląd Stołecznego Województwa Warszawskiego | Warszawa |
98 | 1980 | III Nagroda w grupie debiutów | Kartka z notatnika | Andrzej Janowski | X Przegląd Stołecznego Województwa Warszawskiego | Warszawa |
97 | 1980 | II Nagroda | Fragment opowiadania | Leszek Boguszewski | Festiwal w Klubie Mechanik PTAKF | Warszawa |
96 | 1980 | Wyróżnienie za najlepszy film publicystyczny | Fragment opowiadania | Leszek Boguszewski | Festiwal KADR-16 | Nowa Huta |
95 | 1980 | Nagroda wyświetlaczy za najlepszy montaż techniczny | Fragment opowiadania | Leszek Boguszewski | XVI POL-8 | Polanica Zdrój |
94 | 1980 | Nagroda dziennikarzy | Fragment opowiadania | Leszek Boguszewski | XVI POL-8 | Polanica Zdrój |
93 | 1980 | I Nagroda w grupie laureatów | Fragment opowiadania | Leszek Boguszewski | XVI POL-8 | Polanica Zdrój |
92 | 1980 | I Nagroda | Dom twoich marzeń,Fragment,Ring | Leszek Boguszewski | Konfrontacje Filmowe | Konin |
91 | 1980 | Nagroda publiczności | Dom twoich marzeń | Leszek Boguszewski | Ogólnopolski Festiwal "Rodzina, Osiedle, Dom" | Zduńska Wola |
90 | 1980 | I Nagroda | Dom twoich marzeń | Leszek Boguszewski | Ogólnopolski Festiwal "Rodzina, Osiedle, Dom" | Zduńska Wola |
89 | 1980 | Nagroda "Studia 8" za najlepszy film publicystyczny | Dom twoich marzeń | Leszek Boguszewski | 27 OKFA | Poznań |
88 | 1980 | II Nagroda w grupie laureatów | Dom twoich marzeń | Leszek Boguszewski | 27 OKFA | Poznań |
87 | 1980 | Nagroda Ośrodka Upowszechniania Kultury ZSRR | Przed zmierzchem | Leszek Boguszewski | Festiwal Krajów Socjalistycznych | Odessa /ZSRR/ |
86 | 1980 | Brązowy Medal | Przed zmierzchem | Leszek Boguszewski | Festiwal | Marburg /RFN/ |
85 | 1980 | Wyróżnienie | Przed zmierzchem | Leszek Boguszewski | Festiwal Mundial | Badalona /Hiszpania/ |
84 | 1979 | II Nagroda | Karsome | Jan Piechura | IX Przegląd Stołecznego Województwa Warszawskiego | Warszawa |
83 | 1979 | Nagroda firmy ORWO | Co dzień czwarta rano | Bogusław Filozof | XV POL-8 | Polanica Zdrój |
82 | 1979 | Wyróżnienie | Co dzień czwarta rano | Bogusław Filozof | XV POL-8 | Polanica Zdrój |
81 | 1979 | II Nagroda | Co dzień czwarta rano | Bogusław Filozof | IX Przegląd Stołecznego Województwa Warszawskiego | Warszawa |
80 | 1979 | III Nagroda | Bezsenność | Wacław Szewczyk | IX Przegląd Stołecznego Województwa Warszawskiego | Warszawa |
79 | 1978 | OSKAR’d dla Amatorskiego Klubu SAWA za najlepszy zestaw | ZESTAW AKF SAWA | III Przegląd Filmów Amatorskich ALGROSA’78 | Kędzierzyn Koźle | |
78 | 1978 | Dyplom honorowy Ministra Kultury i Sztuki za osiągnięcia w upowszechnianiu kultury | AKF SAWA | |||
77 | 1978 | Wyróżnienie | Czas | Paweł Wudzki | VIII Przegląd Stołecznego Województwa Warszawskiego | Warszawa |
76 | 1978 | II Nagroda | Podróż | Wacław Szewczyk | VIII Przegląd Stołecznego Województwa Warszawskiego | Warszawa |
75 | 1978 | Wyróżnienie | Echo | Michał Suchecki | VIII Przegląd Stołecznego Województwa Warszawskiego | Warszawa |
74 | 1978 | I Nagroda | Echo | Michał Suchecki | XIV POL-8 | Polanica Zdrój |
73 | 1978 | I Nagroda | Nihil novi | Leszek Boguszewski | VIII Przegląd Stołecznego Województwa Warszawskiego | Warszawa |
72 | 1978 | II Nagroda | Tylko w niedzielę | Wojciech Czarnecki | Festiwal w Klubie Mechanik PTAKF | Warszawa |
71 | 1978 | Wyróżnienie | Tylko w niedzielę | Wojciech Czarnecki | 25 OKFA | Lubań Śl. |
70 | 1978 | Wyróżnienie ZESPOŁOWE za sprawność warsztatową | ZESTAW AKF SAWA | Festiwal w Klubie Mechanik PTAKF | Warszawa | |
69 | 1978 | Wyróżnienie | Fragment | Leszek Boguszewski | Konfrontacje Filmowe | Konin |
68 | 1978 | III Nagroda | Fragment | Leszek Boguszewski | Ogólnopolski Festiwal "Rodzina, Osiedle, Dom" | Zduńska Wola |
67 | 1978 | III Nagroda | Fragment | Leszek Boguszewski | 25 OKFA | Lubań Śl. |
66 | 1978 | Brązowy Medal | Przed zmierzchem | Leszek Boguszewski | Festiwal | Krems /Austria/ |
65 | 1978 | Brązowy Medal | Po prostu żyć | Leszek Boguszewski | Festiwal | Krems /Austria/ |
64 | 1977 | III Nagroda | Dzień bez tytułu | Michał Suchecki | VII Przegląd Stołecznego Województwa Warszawskiego | Warszawa |
63 | 1977 | II Nagroda | Dzień bez tytułu | Michał Suchecki | Festiwal "Fabuła" | Chybie |
62 | 1977 | Nagroda za aktorstwo dla Wandy Piluchowskej | Fragment | Leszek Boguszewski | 24 OKFA | Lubań Śl. |
61 | 1977 | Nagroda za aktorstwo dla Jana Piechury | Człowiek z wazeliny | Leszek Boguszewski | XIII POL-8 | Polanica Zdrój |
60 | 1977 | I Nagroda | Księga życia | Jan Piechura | VII Przegląd Stołecznego Województwa Warszawskiego | Warszawa |
59 | 1977 | Grand Prix | Fatamorgana | Paweł Wudzki, Tadeusz Wudzki | XIII POL-8 | Polanica Zdrój |
58 | 1977 | II Nagroda | Dwóch | Leszek Boguszewski | VII Przegląd Stołecznego Województwa Warszawskiego | Warszawa |
57 | 1977 | I Nagroda | Człowiek z wazeliny | Leszek Boguszewski | XIII POL-8 | Polanica Zdrój |
56 | 1977 | I Nagroda | Przed zmierzchem | Leszek Boguszewski | Ogólnopolski Festiwal "Rodzina, Osiedle, Dom" | Zduńska Wola |
55 | 1977 | Brązowy Medal | Po prostu żyć | Leszek Boguszewski | Festiwal Narodów | Velden /Austria/ |
54 | 1976 | Grand Prix dla AKF SAWA za zestaw filmów | ZESTAW AKF SAWA | ALGROSA | Kędzierzyn Koźle | |
53 | 1976 | Dyplom honorowy | Wieczór wigilijny, wersja 2 | Wacław Szewczyk | 23 OKFA | Bydgoszcz |
52 | 1976 | Medal Instytutu Kultury i Sztuki Węgier | Dzień bez tytułu | Michał Suchecki | XII POL-8 | Polanica Zdrój |
51 | 1976 | Nagroda przechodnia wyświetlaczy | Dzień bez tytułu | Michał Suchecki | XII POL-8 | Polanica Zdrój |
50 | 1976 | Nagroda firmy ORWO | Dzień bez tytułu | Michał Suchecki | XII POL-8 | Polanica Zdrój |
49 | 1976 | Nagroda za zdjęcia | Dzień bez tytułu | Michał Suchecki | XII POL-8 | Polanica Zdrój |
48 | 1976 | III Nagroda | Dzień bez tytułu | Michał Suchecki | XII POL-8 | Polanica Zdrój |
47 | 1976 | Wyróżnienie | Miasto ogród | Leszek Boguszewski | Ogólnopolski Konkurs "Publicystyka" | Białystok |
46 | 1976 | Dyplom honorowy | Przeznaczenie | Jerzy Piluchowski | 23 OKFA | Bydgoszcz |
45 | 1976 | Wyróżnienie ZESPOŁOWE | ZESTAW AKF SAWA | 23 OKFA | Bydgoszcz | |
44 | 1976 | Wyróżnienie ZESPOŁOWE | ZESTAW AKF SAWA | VI Przegląd Stołecznego Województwa Warszawskiego | Warszawa | |
43 | 1976 | Wyróżnienie | Przed zmierzchem | Leszek Boguszewski | Festiwal w Klubie Mechanik PTAKF | Warszawa |
42 | 1976 | Brązowy Medal | Przed zmierzchem | Leszek Boguszewski | Festiwal Narodów | Velden /Austria/ |
41 | 1976 | II Nagroda | Przed zmierzchem | Leszek Boguszewski | 23 OKFA | Bydgoszcz |
40 | 1976 | I Nagroda | Przed zmierzchem | Leszek Boguszewski | VI Przegląd Stołecznego Województwa Warszawskiego | Warszawa |
39 | 1976 | Wyróżnienie | Stary motyw | Wojciech Czarnecki | Festiwal "Rychnowska Ósemka" | Rychnow /CSRS/ |
38 | 1975 | II Nagroda | A kiedy przyjdzie ciemność | Leszek Boguszewski | V Przegląd Stołecznego Województwa Warszawskiego | Warszawa |
37 | 1975 | Nagroda za aktorstwo dla Jacka Grychczyńskiego | Po prostu żyć | Leszek Boguszewski | 22 OKFA | Kędzierzyn |
36 | 1975 | Puchar przechodni AKF im. A.Munka | Jedyna słuszna droga | Michał Suchecki | XI POL-8 | Polanica Zdrój |
35 | 1975 | III Nagroda | Jedyna słuszna droga | Michał Suchecki | XI POL-8 | Polanica Zdrój |
34 | 1975 | II Nagroda | Czas | Jan Piechura | Ogólnopolski Konkurs "Mini-Max" | Gliwice |
33 | 1975 | Wyróżnienie | Stary motyw | Wojciech Czarnecki | Festiwal Narodów | Velden /Austria/ |
32 | 1975 | Srebrny Medal | Po prostu żyć | Leszek Boguszewski | Festiwal | Marburg /RFN/ |
31 | 1975 | Nagroda firmy ORWO | Po prostu żyć | Leszek Boguszewski | 22 OKFA | Kędzierzyn |
30 | 1975 | Nagroda za najlepszą reżyserię | Po prostu żyć | Leszek Boguszewski | 22 OKFA | Kędzierzyn |
29 | 1975 | II Nagroda | Po prostu żyć | Leszek Boguszewski | 22 OKFA | Kędzierzyn |
28 | 1975 | II Nagroda | Po prostu żyć | Leszek Boguszewski | V Przegląd Stołecznego Województwa Warszawskiego | Warszawa |
27 | 1975 | II Nagroda | Pejzaż życia | Leszek Boguszewski | Festiwal w Klubie Mechanik PTAKF | Warszawa |
26 | 1974 | Wyróżnienie | Stary motyw | Wojciech Czarnecki | Festiwal | Marburg /RFN/ |
25 | 1974 | Wyróżnienie | Droga | Wojciech Niżyński | X POL-8 | Polanica Zdrój |
24 | 1974 | Maszynka do wyciskania treści z filmu | Teatr Syzyfów | Jerzy Piluchowski | Festiwal "Fabuła" | Chybie |
23 | 1974 | II Nagroda | Godzina szczytu | Leszek Boguszewski | Przegląd Warszawy i Mazowsza | Sokołów Podlaski |
22 | 1974 | III Nagroda | Pejzaż życia | Leszek Boguszewski | Festiwal "Rodzina i Życie" | Sosnowiec |
21 | 1974 | Nagroda miesięcznika "Fotografia" za najlepsze zdjęcia | Pejzaż życia | Leszek Boguszewski | X POL-8 | Polanica Zdrój |
20 | 1974 | III Nagroda | Pejzaż życia | Leszek Boguszewski | X POL-8 | Polanica Zdrój |
19 | 1974 | II Nagroda | Zasłużony | Leszek Boguszewski | Przegląd Warszawy i Mazowsza | Warszawa |
18 | 1973 | II Nagroda | Małgosia i Fagot,Planowy urlop | Jan Mierzanowski | III Przegląd Stołecznego Województwa Warszawskiego | Warszawa |
17 | 1973 | Nagroda publiczności | Szałowy Sylwester | Wojciech Czarnecki | Festiwal w Klubie Mechanik PTAKF | Warszawa |
16 | 1973 | I Nagroda | Stary motyw | Wojciech Czarnecki | Festiwal "Fabuła" | Chybie |
15 | 1973 | I Nagroda | Stary motyw | Wojciech Czarnecki | IX POL-8 | Polanica Zdrój |
14 | 1973 | II Nagroda | Stary motyw | Wojciech Czarnecki | Przegląd Warszawy i Mazowsza | Warszawa |
13 | 1973 | Wyróżnienie | Harnasie | Wojciech Czarnecki | IX POL-8 | Polanica Zdrój |
12 | 1973 | Wyróżnienie | Harnasie | Wojciech Czarnecki | Przegląd Warszawy i Mazowsza | Warszawa |
11 | 1973 | Nagroda Przedsiębiorstwa "Foto Optyka" | Pechowiec | Leszek Boguszewski | IX POL-8 | Polanica Zdrój |
10 | 1972 | Nagroda nożyczek | Szok | Jan Piechura | VIII POL-8 | Polanica Zdrój |
9 | 1972 | I Nagroda | Na ludową nutę | Wojciech Czarnecki | Przegląd Warszawy i Mazowsza | Warszawa |
8 | 1972 | Złota Morda | Strach | Wojciech Czarnecki | Festiwal w Klubie Mechanik PTAKF | Warszawa |
7 | 1972 | I Nagroda | Arsen Lupin w Warszawie | Leszek Boguszewski | Ogólnopolski Konkurs "Mini-Max" | Gliwice |
6 | 1972 | II Nagroda | Samo życie | Leszek Boguszewski | VIII POL-8 | Polanica Zdrój |
5 | 1971 | III Nagroda | Allegretto | Jan Piechura | Przegląd Warszawy i Mazowsza | Warszawa |
4 | 1971 | II Nagroda | Kibic | Jerzy Matysik | Przegląd Stołecznego Województwa Warszawskiego | Warszawa |
3 | 1971 | Nagroda za najlepszą komedię | Jak zdobyć syrenkę | Leszek Boguszewski | 18 OKFA | Oświęcim |
2 | 1971 | I Nagroda | Jak zdobyć syrenkę | Leszek Boguszewski | Przegląd Warszawy i Mazowsza | Warszawa |
1 | 1971 | Wyróżnienie | Sex i hobby | Leszek Boguszewski | Przegląd Warszawy i Mazowsza | Warszawa |