Company Logo

Wybrane z Galerii

Najlepsze Strony Filmowe

Logowanie

Numer Rok Nagroda Tytuł Autor Festiwal Miejscowość
4962017Nagroda za najlepszy dokumentNasza rozmowaMieczysław KrzelPhenicien International Film Festiwal 2017 2nd Edition
4952017Nagroda dla najlepszego aktoraPojedynekDaniel Czapczuk Festiwal Slavangard Kraków
4942017Nagroda za najlepsze zdjęciaPojedynekDaniel Czapczuk Festiwal Slavangard Kraków
4932016II NagrodaNasza rozmowaMieczysław KrzelInternational Short Film Festiwal  Indie
4922016Award of Merit Nasza rozmowaMieczysław KrzelHEADLINE INTERNATIONAL FILM FESTIVAL Kanada
4912016II NagrodaNasza rozmowaMieczysław KrzelFestiwal CineRAMAfest Gdynia – Gdańsk
4902016III NagrodaNasza rozmowaMieczysław KrzelFestiwal "Kochać człowieka"  Oświęcim
4892015III NagrodaNasza rozmowaMieczysław KrzelMiędzynarodowy Festiwal "Publicystyka" Kędzierzyn-Koźle
4882015Wyróźnienie Nasza rozmowaMieczysław KrzelXII Międzynarodowy Festiwal Filmów Amatorskich  Bieruń
4872015I NagrodaNasza rozmowaMieczysław KrzelFestiwal Filmów Amatorskich "Integracja Ty i Ja"  Koszalin
4862015I NagrodaNasza rozmowaMieczysław KrzelFestiwal Filmów Amatorskich w Bani
4852015III NagrodaGarażJan Bujnowski Ustecki Festiwal UFF(o)A Ustka
4842014Dyplom honorowy RozmowaMieczysław KrzelUNICAPiešťany /Słowacja/
4832014III nagroda RozmowaMieczysław Krzel60 OKFAKonin 
4822013Nagroda Specjalna Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego Głęboka ciszaDaniel Tendaj Festiwal Filmów Amatorskich „Bieruń 2013“ im. Leona WojtaliBieruń
4812013Brązowy medal Głęboka ciszaDaniel Tendaj UNICAFieberbrunn /Austria/
4802013Wyróżniająca się aktorka Głęboka ciszaDaniel Tendaj UNICAFieberbrunn /Austria/
4792013Dyplom honorowy Naganowskiego 9/2 Emilia Zielonka UNICAFieberbrunn /Austria/
4782012II NagrodaTlenDaniel Tendaj IX Festiwal Publicystyka Kędzierzyn-Koźle
4772012Najlepsze zdjęcia Naganowskiego 9/2 Emilia Zielonka Festiwal Młodego Filmu “Piękni Dwudziestoletni” Warszawa
4762012Srebrne DrzwiNaganowskiego 9/2 Emilia Zielonka V edycja FESTIWALU FILMOWEGO DRZWI Gliwice
4752011Wyróżnienie Naganowskiego 9/2 Emilia Zielonka FILMOWE PODLASIE ATAKUJE!
4742011Nagroda za zdjęcia Naganowskiego 9/2 Emilia Zielonka VI Przeworski Przegląd Amatorskiej Sztuki Filmowej Przeworsk
4732011Wyróżnienie OgródJózek Gałązka Międzynarodowy Festiwal Up-to 21 Warszawa
4722011II nagroda Naganowskiego 9/2 Emilia Zielonka Ogólnopolski Festiwal Bieruń
4712011Grand Prix Naganowskiego 9/2 Emilia Zielonka V Festiwal Krótkich Form Internetowych X-ozy
4702011Nagroda PublicznościNaganowskiego 9/2 Emilia Zielonka V Festiwal Krótkich Form Internetowych X-ozy
4692011Wyróźnienie Naganowskiego 9/2 Emilia Zielonka OFF jak gorąco Łódź
4682011Grand Prix Naganowskiego 9/2 Emilia Zielonka V SuperOrbitujący Festiwal Olsztyn
4672011Nagroda za muzykęNaganowskiego 9/2 Emilia Zielonka Festiwal Slavangard Kraków
4662011Nagroda dla narratoraNaganowskiego 9/2 Emilia Zielonka Festiwal Slavangard Kraków
4652011Nagroda PublicznościNaganowskiego 9/2 Emilia Zielonka Festiwal Slavangard Kraków
4642011Nagroda GłównaNaganowskiego 9/2 Emilia Zielonka Festiwal Slavangard Kraków
4632010I nagroda KadeciBohdan Kezik XXIII Ogólnopolski Festiwal Filmów Amatorskich Wojska Polskiego Rzeszów
4622009WyróżnienieTeatr NiePozornyDaniel Tendaj VI Przegląd filmów amatorskich "ŁAPA 2009"
4612009Nagroda Dyrektora FestiwaluTeatr NiePozornyDaniel Tendaj III Ogólnopolski festiwal filmów amatorskich i niezależnych w Gnieźnie, OFFeliadaGniezno
4602009I NagrodaSzczęścieMichał Mróz27 Międzynarodowy Festiwal Dozwolone do 21Tarnów
4592009Eco nagrodaYMCABohdan Kezik IX Ogólnopolski festiwal filmów amatorskich im. Leona WojtaliBieruń
4582009Nagroda Burmistrza Bierunia YMCABohdan Kezik IX Ogólnopolski festiwal filmów amatorskich im. Leona WojtaliBieruń
4572009WyróżnienieSzczęścieMichał MrózIX Ogólnopolski festiwal filmów amatorskich im. Leona WojtaliBieruń
4562009II nagrodaTeatr NiePozornyDaniel Tendaj IV Wałbrzyski Przegląd Filmów Niekonwencjonalnych Wałbrzych
4552009Główna Nagroda w kategorii krótki film animowanyMarionetkiMichał Mróz, Marta Szymanek Festiwal Era Nowe HoryzontyWrocław
4542009W uznaniu dorobku filmowego Leszek Boguszewski55 OKFAKonin
4532009WyróżnienieLudmiłaBohdan Kezik 4 Festiwal Kina Niezależnego "off jak gorąco" Łódź
4522009I Nagroda w kategorii Open MarionetkiMichał Mróz, Marta Szymanek I Ogólnopolski Festiwal Animacji Filmowych, Boruta Fest
4512009Grand PrixSzczęście,MarionetkiMichał Mróz,Michał Mróz, Marta Szymanek Opolskie LamyOpole
4502008Wyróżnienie w kategorii filmów nieprofesjonalnychDrzewoMichał MrózKraków
4492008WyróżnienieSzczęścieMichał MrózFestiwal EffemkaWarszawa
4482008Nagroda za najlepszy film fabularnyDrzewoMichał MrózBartoszki Film FestiwalTarnobrzeg
4472008WyróżnienieChaplinMichał Mrózfestiwal The One MinutesGdańsk
4462008Nagroda Główna za najlepszy film animowany SzczęścieMichał MrózII Festiwal Filmów Amatorskich i Niezależnych OFFELIADAGniezno
4452008III NagrodaDrzewoMichał MrózFestiwal Filmu FilozoficznegoKraków
4442008I NagrodaMarionetkiMichał Mrózkonkurs filmowy De/Montaż podczas I Warszawskiego Przeglądu Filmów dla MłodzieżyWarszawa
4432008II NagrodaSzczęścieMichał MrózXV Międzynarodowy Festiwal Filmów Niezależnych PublicystykaKędzierzyn-Koźle
4422008WyróżnienieDrzewoMichał MrózII Ogólnopolski Festiwal Filmów Amatorskich "Biała Dama"
4412008Wyróżnienie w kategorii EksperymentDrzewoMichał MrózFestiwal Polskich Filmów NiezależnychZawiercie
4402008Nagroda za najlepszy film eksperymentalnyDrzewoMichał MrózVII Rybnickie Prezentacje Filmu NiezależnegoRybnik
4392008III NagrodaSzczęścieMichał Mróz41 Międzynarodowy Festiwal Filmowy POL-8Polanica Zdrój
4382008II NagrodaYMCABohdan Kezik 41 Międzynarodowy Festiwal Filmowy POL-8Polanica Zdrój
4372008II Nagroda w kategori filmu animowanegoDrzewoMichał Mróz50 festiwal filmów amatorskichRychnów (Czechy)
4362008Grand PrixMarionetkiMichał MrózLetnia Akademia Filmowa - Warsztaty Filmu AnimowanegoLegnica
4352008III NagrodaDrzewoMichał MrózVIII Ogólnopolski Przegląd Filmów Amatorskich KLATKASzczecin
4342008WyróżnienieDrzewoMichał MrózI Ogólnopolski Festiwal Filmowy "Kameralne Lato"Pionki
4332008Wyróżnienie w kategorii film fabularnyDrzewoMichał MrózIX Festiwal Kina Amatorskiego i Niezależnego KAWrocław, 23-27.04.2008
4322008Wyróżnienie za pomysłowość i walory plastyczneDrzewo,Uroczy wieczórMichał MrózIV Festiwal Filmów Niezależnych KilOFKatowice, 20.04.2008
4312008Złoty Mrówkojad w kategorii "Najsprawniejsze palce"DrzewoMichał MrózII Lubelska Gala Filmu Niezależnego "Złote Mrówkojady 2008Lublin, 12.04.2008
4302008I NagrodaDrzewoMichał MrózeFFKa Festiwal Filmów KrótkometrażowychWarszawa
4292008I NagrodaDrzewoMichał MrózSKOFFKA Konkurs Młodego KinaWarszawa
4282007Nagroda za montażKołysankaMichał SokołowskiXIII Krajowy Konkurs Kina Familijnego "Łaziskie Liście"Łaziska
4272007WyróżnienieRysownikMarcin Kwaśniewski, Łukasz MadziarXIII Krajowy Konkurs Kina Familijnego "Łaziskie Liście"Łaziska
4262007WyróżnienieDrzewoMichał MrózXIII Krajowy Konkurs Kina Familijnego "Łaziskie Liście"Łaziska
4252007WyróżnienieDrzewoMichał MrózPodlaski Festiwal Krótkich Filmów Niezależnych żubrOFFkaBiałystok
4242007WyróżnienieDrzewoMichał MrózFestiwal OffeliadaGniezno
4232007Srebrny Zamek dla najlepszego filmu animowanegoDrzewoMichał MrózMiędzynarodowy Festiwal Cinema OFFPoznań
4222007Główna NagrodaDrzewoMichał MrózFelliniadaWarszawa
4212007I NagrodaDrzewoMichał MrózFestiwal „Filmowe zwierciadła”Ostrołęka
4202007II NagrodaDrzewoMichał MrózIX Ogólnopolski Festiwalu Filmów Amatorskich w BieruniuBieruń
4192007Nagroda za film pozytywnie zakręconyDrzewoMichał MrózFestiwal „ Publicystyka”Kędzierzyn-Koźle
4182007II NagrodaDrzewoMichał MrózFestiwal „ Publicystyka”Kędzierzyn-Koźle
4172007I Nagroda w kategorii animacjaUroczy wieczórMichał Mróz49 Międzynarodowy Festiwal „Rychnovska osmiczka”Rychnovo /Czechy/
4162007WyróżnienieFragment opowiadania,Strefa zeroLeszek BoguszewskiII Konkurs Filmów Amatorskich ALTERNATYWYWarszawa
4152007III NagrodaDymsza i dymszolodzyBohdan Kezik XL POL-8 /konkurs międzynarodowyPolanica Zdrój
4142007Wyróżnienie DrzewoMichał MrózXL POL-8 /konkurs międzynarodowyPolanica Zdrój
4132007WyróżnienieDrzewoMichał MrózI Festiwal KAFLAWarszawa
4122007WyróżnienieDrzewoMichał Mróz53 OKFAKonin
4112007Nagroda Specjalna za dbałość o kulturę słowaLudmiłaBohdan Kezik 53 OKFAKonin
4102007Grand PrixLudmiłaBohdan Kezik53 OKFAKonin
4092007III NagrodaDrzewoMichał Mróz25 Międzynarodowy Festiwal "Dozwolone do 21"Tarnów
4082007II NagrodaDrzewoMichał MrózIV Przegląd Filmów Amatorskich "Alternatywy"Kielce
4072007Nagroda za najlepszy filmDrzewoMichał MrózV Festiwal Filmowy "Taśma"Warszawa
4062007Nagroda za najlepszy scenariuszDrzewoMichał MrózV Festiwal Filmowy "Taśma"Warszawa
4052007II NagrodaDrzewoMichał MrózI „Dolina Kreatywna" Konkurs TVPWarszawa
4042006II NagrodaDziwne popołudnieMichał MrózXXXIX POL-8 /konkurs międzynarodowyPolanica Zdrój
4032006III NagrodaUciekinierAleksandra CzenczekIII Ustecki Festiwal Filmów AmatorskichUstka
4022006Nagroda za najlepszą animacjęDziwne popołudnie,Uroczy wieczórMichał Mróz52 OKFAKonin
4012006Nagroda za najlepszy dokumentSiedząc na gankuBohdan Kezik 52 OKFAKonin
4002006III NagrodaKiedy pragnieszLeszek HendzelXXI Międzynarodowy Katolicki Festiwal Filmów i MultimediówNiepokalanów
3992006III NagrodaUciekinierAleksandra CzenczekMiędzynarodowy Konkurs ”Kochać Człowieka”Oświęcim
3982006III NagrodaUciekinierAleksandra CzenczekOgólnopolski Konkurs ”Kochać Człowieka”Oświęcim
3972005WyróżnienieStrefa zeroLeszek BoguszewskiXII Krajowy Konkurs Kina Familijnego "Łaziskie Liście"Łaziska Górne
3962005Nagroda KKW „Piast”UciekinierAleksandra CzenczekVII Ogólnopolski Festiwalu Filmów Amatorskich w BieruniuBieruń
3952005I NagrodaUciekinierAleksandra CzenczekXXXVIII POL-8 /konkurs międzynarodowyPolanica Zdrój
3942005III NagrodaLaurens HammondBohdan KezikXXXVIII POL-8 /konkurs międzynarodowyPolanica Zdrój
3932005WyróżnienieSiedząc na gankuBohdan KezikXXXVIII POL-8 /konkurs międzynarodowyPolanica Zdrój
3922005WyróżnienieJak przesunięto pałac LubomirskichBohdan Kezik51 OKFAKonin
3912005Nagroda dla najlepszego filmu animowanegoUciekinierAleksandra Czenczek51 OKFAKonin
3902004WyróżnienieZ tamtą panią sam na samMichał Sufin, Dominik KarbowieckiXI Przegląd Filmów Kadr 2004Bełchatów
3892004WyróżnienieStrefa zeroLeszek BoguszewskiXXXVII POL-8 /konkurs międzynarodowyPolanica Zdrój
3882004WyróżnienieStrefa zeroLeszek BoguszewskiII Przegląd Filmów Amatorskich "Alternatywy"Kielce
3872003Wyróżnienie za poszukiwanie wyrazu artystycznegoSpowiedź poety wiekuŁukasz ArkuszewskiXI Krajowy Konkurs Kina Familijnego "Łaziskie Liście"Łaziska Górne
3862003Wyróżnienie za scenariusz i wybitne walory artystyczneKoloryAleksandra CzenczekXI Krajowy Konkurs Kina Familijnego "Łaziskie Liście"Łaziska Górne
3852003Złote Łaziskie LiścieLustroJustyna KuskowskaXI Krajowy Konkurs Kina Familijnego "Łaziskie Liście"Łaziska Górne
3842003I nagrodaBez cieniaRafał SkalskiPrzegląd Filmów "Impresja"Warszawa
3832003III NagrodaKoloryAleksandra CzenczekX Ogólnopolski Przegląd Filmów Wideo KADRBełchatów
3822003I NagrodaLustroJustyna KuskowskaX Ogólnopolski Przegląd Filmów Wideo KADRBełchatów
3812003Grand PrixZapisBogusław FilozofX Ogólnopolski Przegląd Filmów Wideo KADRBełchatów
3802003WyróżnienieBez cieniaRafał SkalskiVI Ogólnopolski Festiwal im. Leona WojtaliBieruń
3792003III NagrodaKoloryAleksandra CzenczekXXXVI POL-8 /konkurs międzynarodowyPolanica Zdrój
3782003Wyróżnienie za zestaw filmów Rafał SkalskiI Festiwal Filmów LicealistówWarszawa
3772003WyróżnienieSpotkanieDominik Karbowiecki, Michał Sufin, Piotr ŁukaszVII Ogólnopolski Przegląd Młodzieżowych Filmów "Jutro Filmu"Warszawa
3762002II NagrodaPajęczynaLeszek BoguszewskiPrzegląd Filmów "Impresja"Warszawa
3752002WyróżnienieOrkiestraGrupa Filmowa WTOREKPrzegląd Filmów "Impresja"Warszawa
3742002WyróżnienieOrkiestraGrupa Filmowa WTOREKII Przegląd Filmów AmatorskichSzczecin
3732002WyróżnienieLustroJustyna Kuskowska48 OKFAKonin
3722002Nagroda ZESPOŁOWA Ministra Kultury za najlepszy zestawZESTAW AKF SAWA48 OKFAKonin
3712002Nagroda specjalnaSzpanGrupa Filmowa WTOREKVIII Festiwal "Okno na Wschód"Berlin /Niemcy/
3702001Grand Prix - Złote Łaziskie LiścieSzpanGrupa Filmowa WTOREKX Krajowy Konkurs Kina Familijnego "Łaziskie Liście"Łaziska Górne
3692001II NagrodaCiszaKatarzyna KlimkiewiczIII Ogólnopolski Festiwal "Filmowe Zwierciadła"Ostrołęka
3682001WyróżnienieByć MałyszemRafał SkalskiPrzegląd Filmów "Impresja"Warszawa
3672001WyróżnienieSzpanGrupa Filmowa WTOREKPrzegląd Filmów "Impresja"Warszawa
3662001II NagrodaCiszaKatarzyna KlimkiewiczPrzegląd Filmów "Impresja"Warszawa
3652001I NagrodaPowrótLeszek BoguszewskiPrzegląd Filmów "Impresja"Warszawa
3642001WyróżnienieJej taniecWeronika WojnachIII Ogólnopolski Przegląd Amatorskiej Twórczości FilmowejKołobrzeg
3632001Nagroda Telewizji KatowiceSzpanGrupa Filmowa WTOREKV Ogólnopolski Festiwal im. Leona WojtaliBieruń
3622001II NagrodaSzpanGrupa Filmowa WTOREKV Ogólnopolski Festiwal im. Leona WojtaliBieruń
3612001Wyróżnienie za pomysł i jego realizacjęSzpanGrupa Filmowa WTOREKXXXIV POL-8 /konkurs międzynarodowyPolanica Zdrój
3602000Wyróżnienie - Special PrizeCiszaKatarzyna KlimkiewiczIII Festiwal "Corto in Circuito"Fusignano /Włochy/
3592000WyróżnienieAniołowieAneta GutkowskaII Ogólnopolski Przegląd Amatorskiej Twórczości FilmowejKołobrzeg
3582000I NagrodaCiszaKatarzyna KlimkiewiczII Ogólnopolski Przegląd Amatorskiej Twórczości FilmowejKołobrzeg
3572000WyróżnieniePowrótLeszek Boguszewski46 OKFAKonin
3562000Nagroda specjalna za najlepsze operowanie światłemOknoKacper CzubakVI Festiwal "Okno na Wschód"Berlin /Niemcy/
3551999Puchar Burmistrza miasta Łaziska GórneJej taniecWeronika WojnachVIII Krajowy Konkurs Kina Familijnego "Łaziskie Liście"Łaziska Górne
3541999Srebrne Łaziskie LiścieOknoKacper CzubakVIII Krajowy Konkurs Kina Familijnego "Łaziskie Liście"Łaziska Górne
3531999Grand Prix - Złote Łaziskie LiścieJej taniecWeronika WojnachVIII Krajowy Konkurs Kina Familijnego "Łaziskie Liście"Łaziska Górne
3521999Grand PrixPowrótLeszek Boguszewski30 Festiwal Kvarnerska Revija Amaterskog Filma KRAFRijeka /Chorwacja/
3511999III NagrodaJej taniecWeronika WojnachII Festiwal Amatorskich Filmów Wideo IKARWarszawa
3501999WyróżnienieZłoty kurzAneta GutkowskaVI Ogólnopolski Przegląd Filmów Wideo KADRBełchatów
3491999WyróżnienieOknoKacper CzubakVI Ogólnopolski Przegląd Filmów Wideo KADRBełchatów
3481999IV NagrodaJej taniecWeronika WojnachVI Ogólnopolski Przegląd Filmów Wideo KADRBełchatów
3471999Grand PrixKosmos 1999Krzysztof GuzekIV Ogólnopolski Festiwal im. Leona WojtaliBieruń
3461999WyróżnienieJej taniecWeronika Wojnach45 OKFAKonin
3451999Wyróżnienie za wartości humanistyczneJej taniecWeronika WojnachIX Międzynarodowy Festiwal Filmów Wideo SMOFIKraków
3441999I NagrodaCiszaKatarzyna KlimkiewiczMazowiecki Przegląd Filmów Amatorskich LICEALIAWarszawa
3431999WyróżnienieOknoKacper CzubakIII Ogólnopolski Przegląd Młodzieżowych Filmów "Jutro Filmu"Warszawa
3421999Wyróżnienie w kategorii filmu fabularnegoAniołowieAneta GutkowskaFestiwal "Praha amatérských filmů"Praga /Czechy/
3411999WyróżnienieBajo bongoAnna Kuśmierczyk, Przemysław AngermanII Mały Przegląd Form DokumentalnychSzczecin
3401998I Nagroda - Złoty Medal w kategorii filmu fabularnegoPajęczynaLeszek Boguszewski29 Festiwal Kvarnerska Revija Amaterskog Filma KRAFRijeka /Chorwacja/
3391998I Nagroda - Złote Łaziskie LiścieJesteśAnita Kawulska, Julia GroszekVII Krajowy Konkurs Kina Familijnego "Łaziskie Liście"Łaziska Górne
3381998I NagrodaAniołowieAneta GutkowskaV Ogólnopolski Przegląd Filmów Wideo KADRBełchatów
3371998Nominacja do Nagrody roku 1998 FTFN za zdjęciaKosmos 1999Krzysztof GuzekXXXII POL-8 /konkurs międzynarodowyPolanica Zdrój
3361998Nagroda DKF "Overground"Bajo bongoAnna Kuśmierczyk, Przemysław AngermanII Ogólnopolski Festiwal Filmów Amatorskich "Oskariada"Warszawa
3351998WyróżnienieOrkiestraGrupa Filmowa WTOREKII Ogólnopolski Przegląd Młodzieżowych Filmów "Jutro Filmu"Warszawa
3341998WyróżnieniePowrótLeszek BoguszewskiOgólnopolski Festiwal "Swarzędzkie Spotkania Filmowe"Swarzędz
3331998III NagrodaTajemnica spowiedziGrupa Filmowa PIĄTEKOgólnopolski Festiwal "Swarzędzkie Spotkania Filmowe"Swarzędz
3321998III NagrodaPowrótLeszek BoguszewskiVIII Międzynarodowy Konkurs "Kochać Człowieka" /konkurs krajowyOświęcim
3311998Brązowe SercePowrótLeszek BoguszewskiVIII Międzynarodowy Konkurs "Kochać Człowieka" /konkurs międzynarodowyOświęcim
3301997Nagroda ZESPOŁOWA za różnorodność pomysłów i wyrównany poziom filmówZESTAW AKF SAWAWarszawski Festiwal Kina NieprofesjonalnegoWarszawa
3291997II Nagroda ZESPOŁOWAZESTAW AKF SAWA15 Międzynarodowy Festiwal "Dozwolone do 21" /konkurs krajowyTarnów
3281997Medal za otoczenie urokiem osobistym Biura Organizacyjnego, co opromieniało również cały festiwal oraz za niezłomne dokumentowanie Pol-8 od wielu latWacław SzewczykXXXI POL-8Polanica Zdrój
3271997WyróżnienieTajemnica spowiedziGrupa Filmowa PIĄTEKIII Ogólnopolski Festiwal im. Leona WojtaliBieruń
3261997WyróżnieniePowrótLeszek BoguszewskiIII Ogólnopolski Festiwal im. Leona WojtaliBieruń
3251997WyróżnienieLęk pierwotnyKatarzyna Klimkiewicz15 Międzynarodowy Festiwal "Dozwolone do 21" /konkurs krajowyTarnów
3241997WyróżnienieZłodziejeMarta Białek15 Międzynarodowy Festiwal "Dozwolone do 21" /konkurs krajowyTarnów
3231997Nagroda specjalnaSkokGrupa Filmowa PIĄTEK43 OKFAKonin
3221997Nagroda specjalnaLęk pierwotnyKatarzyna Klimkiewicz43 OKFAKonin
3211997III NagrodaPowrótLeszek BoguszewskiWarszawski Festiwal Kina NieprofesjonalnegoWarszawa
3201997III NagrodaPajęczynaLeszek BoguszewskiIV Ogólnopolski Przegląd Filmów Wideo KADRBełchatów
3191997Nagroda roku 1996 FTFN za reżyserięPowrótLeszek Boguszewski43 OKFAKonin
3181997WyróżnienieSkokGrupa Filmowa PIĄTEK15 Międzynarodowy Festiwal "Dozwolone do 21" /konkurs międzynarodowyTarnów
3171997Grand PrixJuliaAneta GutkowskaIII Festiwal "Okno na Wschód"Berlin /Niemcy/
3161996Nominacja do Nagrody za zdjęciaPowrótLeszek BoguszewskiBiałostocki Festiwal Filmowy PROJEKTORBiałystok
3151996Nagroda za kreację aktorską dla Mariusza MilewskiegoDziedzictwoAneta Gutkowska14 PFDiMWarszawa
3141996Nagroda za najlepszy dźwiękOrkiestraGrupa Filmowa WTOREK14 PFDiMWarszawa
3131996Nagroda za najlepsze zdjęcia dla Tomasza BrzostkaCiszaKatarzyna Klimkiewicz14 PFDiMWarszawa
3121996WyróżnienieOrkiestraGrupa Filmowa WTOREK42 OKFAKonin
3111996Nagroda specjalnaPowrótLeszek BoguszewskiOgólnopolski Festiwal "Publicystyka"Kędzierzyn
3101996I Nagroda ZESPOŁOWAZESTAW AKF SAWA14 PFDiMWarszawa
3091996IV NagrodaTajemnica spowiedziGrupa Filmowa PIĄTEK14 PFDiM /konkurs krajowyWarszawa
3081996III NagrodaPowrótLeszek BoguszewskiBiennale Filmu Dokumentalnego KADRBełchatów
3071996III NagrodaPowrótLeszek BoguszewskiFestiwal "Teraz Ja!"Częstochowa
3061996II NagrodaOrkiestraGrupa Filmowa WTOREK14 PFDiM /konkurs krajowyWarszawa
3051996Grand PrixPowrótLeszek BoguszewskiV Krajowy Konkurs Kina Familijnego "Łaziskie Liście"Łaziska Górne
3041996Grand PrixPowrótLeszek BoguszewskiOgólnopolski Festiwal "Publicystyka"Kędzierzyn
3031996Grand PrixPowrótLeszek BoguszewskiXXX POL-8 /konkurs krajowyPolanica Zdrój
3021996Nagroda specjalnaOrkiestraGrupa Filmowa WTOREK14 PFDiM /konkurs międzynarodowyWarszawa
3011996Nagroda specjalnaZłoty kurzAneta GutkowskaII Festiwal "Okno na Wschód"Berlin /Niemcy/
3001996III NagrodaPowrótLeszek BoguszewskiXXX POL-8 /konkurs międzynarodowyPolanica Zdrój
2991996II NagrodaCiszaKatarzyna KlimkiewiczXI Międzynarodowy Festiwal Filmów KatolickichNiepokalanów
2981996I NagrodaOrkiestraGrupa Filmowa WTOREKXXX POL-8 /konkurs międzynarodowyPolanica Zdrój
2971996I NagrodaAniołowieAneta GutkowskaXXX POL-8 /konkurs międzynarodowyPolanica Zdrój
2961996I Nagroda za tematRowerzystaKatarzyna Klimkiewicz reprezentant NiemiecKonkurs VIDEO-HUNT na UNICAAlmelo /Holandia/
2951996Brązowy MedalOrkiestraGrupa Filmowa WTOREKUNICAAlmelo /Holandia/
2941995Wyróżnienie ZESPOŁOWE za walory artystyczneZESTAW AKF SAWAII Ogólnopolski Festiwal im. Leona WojtaliBieruń
2931995Nagroda ZESPOŁOWAZESTAW AKF SAWA13 PFDiMWarszawa
2921995Nagroda NSZZ "Solidarność" dla najmłodszej autorki festiwaluKatarzyna KlimkiewiczII Ogólnopolski Festiwal im. Leona WojtaliBieruń
2911995Nagroda dla instruktora za najlepszy zestaw filmów przedstawiony przez AKFLeszek Boguszewski41 OKFAKonin
2901995Nagroda za najlepsze zdjęcia dla Tomasza BrzostkaCisza,"Wszystkiego najlepszego"Katarzyna Klimkiewicz,Anna GoszczyńskaFestiwal "Teraz Ja!"Częstochowa
2891995Nagroda Przewodniczącego FTFN za najlepsze zdjęciaTomasz Brzostek13 PFDiMWarszawa
2881995Nominacja do Nagrody roku 1995 FTFN za zdjęcia dla Tomasza BrzostkaCzekając na wiatrAgnieszka Kieliszczyk13 PFDiMWarszawa
2871995Nagroda dla najlepszego operatora dla Tomasza BrzostkaCzekając na wiatrAgnieszka Kieliszczyk13 PFDiMWarszawa
2861995WyróżnieniePierwsze przemówienieLeszek BoguszewskiFestiwal "Jedna Minuta"Wronki k/Poznania
2851995WyróżnienieStasiaKlaudiusz Kasprzak-Styliński41 OKFAKonin
2841995WyróżnienieDziewięć kroków w głąbAnna Goszczyńska, Katarzyna Klimkiewicz, Marta Pietrzykowska41 OKFAKonin
2831995WyróżnienieCiszaKatarzyna Klimkiewicz41 OKFAKonin
2821995WyróżnienieDziewięć kroków w głąbAnna Goszczyńska, Katarzyna Klimkiewicz, Marta Pietrzykowska13 PFDiMWarszawa
2811995III NagrodaSomniumKatarzyna NawalanyII Ogólnopolski Festiwal im. Leona WojtaliBieruń
2801995III Nagroda - Brązowy KwiatPokusaLeszek BoguszewskiXXIX POL-8 /konkurs krajowyPolanica Zdrój
2791995Nominacja do Nagrody roku 1995 FTFN za reżyserięSomniumKatarzyna Nawalany13 PFDiMWarszawa
2781995III NagrodaSomniumKatarzyna Nawalany13 PFDiMWarszawa
2771995III NagrodaWnętrzeGrupa Filmowa PIĄTEKV Międzynarodowy Festiwal Filmów Wideo SMOFIKraków
2761995II Nagroda - Srebrne Łaziskie LiścieOneKatarzyna NawalanyIV Krajowy Konkurs Kina Familijnego "Łaziskie Liście"Łaziska Górne
2751995II NagrodaCiszaKatarzyna KlimkiewiczFestiwal "Teraz Ja!"Częstochowa
2741995II Nagroda - Srebrny KwiatWszystkiego najlepszegoAnna GoszczyńskaXXIX POL-8 /konkurs krajowyPolanica Zdrój
2731995I NagrodaDziedzictwo,Zasłona zmysłówAneta Gutkowska,Aneta Gutkowska, Klaudiusz Kasprzak-StylińskiII Ogólnopolski Festiwal im. Leona WojtaliBieruń
2721995I NagrodaDziedzictwoAneta Gutkowska41 OKFAKonin
2711995Grand PrixOneKatarzyna NawalanyFestiwal "Teraz Ja!"Częstochowa
2701995Grand PrixCiszaKatarzyna KlimkiewiczII Ogólnopolski Festiwal im. Leona WojtaliBieruń
2691995Złoty Medal UNICA za osiągnięcia na minionych Festiwalach MłodzieżowychAKF SAWA13 PFDiMWarszawa
2681995Nominacja do Nagrody roku 1995 FTFN za zdjęcia dla Tomasza BrzostkaCiszaKatarzyna KlimkiewiczXXIX POL-8 /konkurs międzynarodowyPolanica Zdrój
2671995WyróżnienieSomniumKatarzyna Nawalany13 PFDiM /konkurs międzynarodowyWarszawa
2661995Nagroda specjalna za pomysłZasłona zmysłówAneta Gutkowska, Klaudiusz Kasprzak-StylińskiFestiwalPraga /Czechy/
2651995Nagroda specjalna za montażDrzewo życiaKlaudiusz Kasprzak-StylińskiFestiwalPraga /Czechy/
2641995III Nagroda - Brązowy KwiatPokusaLeszek BoguszewskiXXIX POL-8 /konkurs międzynarodowyPolanica Zdrój
2631995II Nagroda - Srebrny KwiatCiszaKatarzyna KlimkiewiczXXIX POL-8 /konkurs międzynarodowyPolanica Zdrój
2621995I Nagroda - Złoty KasztanZłoty kurzAneta GutkowskaXXIX POL-8 /konkurs międzynarodowyPolanica Zdrój
2611995I NagrodaPajęczynaLeszek BoguszewskiI Festiwal "Okno na Wschód"Berlin /Niemcy/
2601995Grand PrixZasłona zmysłówAneta Gutkowska, Klaudiusz Kasprzak-StylińskiI Festiwal "Okno na Wschód"Berlin /Niemcy/
2591995Brązowy MedalCiszaKatarzyna KlimkiewiczUNICABourges /Francja/
2581994WyróżnienieJuliaAneta GutkowskaOgólnopolski Festiwal "Publicystyka"Kędzierzyn
2571994WyróżnienieStudio ChamletMariusz MilewskiXXVIII POL-8Polanica Zdrój
2561994WyróżnienieJuliaAneta Gutkowska40 OKFAKonin
2551994WyróżnieniePrzedsiębiorcaKlaudiusz Kasprzak-StylińskiKonkurs "Kochać Człowieka"Oświęcim
2541994III NagrodaObce ciałaAneta Gutkowska XXVIII POL-8Polanica Zdrój
2531994III NagrodaZłoty kurzAneta GutkowskaKonkurs "Kochać Człowieka"Oświęcim
2521994II NagrodaKrótki film o sztuceAneta GutkowskaOgólnopolski Festiwal "Publicystyka"Kędzierzyn
2511994II NagrodaMarzenieMariusz Milewski12 PFDiM /konkurs krajowyWarszawa
2501994II NagrodaZła kartaKlaudiusz Kasprzak-Styliński12 PFDiM /konkurs krajowyWarszawa
2491994II NagrodaPajęczynaLeszek BoguszewskiKonkurs "Kochać Człowieka"Oświęcim
2481994I Nagroda ZESPOŁOWAZESTAW AKF SAWA12 PFDiM /konkurs krajowyWarszawa
2471994I Nagroda za zestaw prezentowanych filmówZłoty kurz,Zasłona zmysłów,Kanibale uczuć,W drodze do niebaAneta Gutkowska,Aneta Gutkowska, Klaudiusz Kasprzak-StylińskiBiennale Filmu AmatorskiegoWołów
2461994Grand PrixZasłona zmysłówAneta Gutkowska, Klaudiusz Kasprzak-Styliński12 PFDiM /konkurs krajowyWarszawa
2451994III NagrodaZła kartaKlaudiusz Kasprzak-Styliński12 PFDiM /konkurs międzynarodowyWarszawa
2441994Grand PrixZasłona zmysłówAneta Gutkowska, Klaudiusz Kasprzak-Styliński12 PFDiM /konkurs międzynarodowyWarszawa
2431994Brązowy MedalZasłona zmysłówAneta Gutkowska, Klaudiusz Kasprzak-StylińskiUNICAHradec Kralowe /Czechy/
2421994Złoty MedalZłoty kurzAneta GutkowskaFestiwalDuisburg /Niemcy/
2411993Dyplom honorowy Ministra Kultury i Sztuki za osiągnięcia w upowszechnianiu kulturyAKF SAWA
2401993Wyróżnienie ZESPOŁOWE za najlepszy zestawZESTAW AKF SAWAII Krajowy Konkurs Kina Familijnego "Łaziskie Liście"Łaziska Górne
2391993II Nagroda ZESPOŁOWAZESTAW AKF SAWA11 PFDiMWarszawa
2381993WyróżnienieW drodze do niebaAneta GutkowskaII Krajowy Konkurs Kina Familijnego "Łaziskie Liście"Łaziska Górne
2371993WyróżnienieKochajKlaudiusz Kasprzak-StylińskiII Krajowy Konkurs Kina Familijnego "Łaziskie Liście"Łaziska Górne
2361993WyróżnienieMaciekAgnieszka WiśniewskaII Krajowy Konkurs Kina Familijnego "Łaziskie Liście"Łaziska Górne
2351993Nagroda specjalnaBuruczagaPiotr Kielar39 OKFAPolanica Zdrój
2341993WyróżnienieKanibale uczućAneta Gutkowska39 OKFAPolanica Zdrój
2331993Nagroda indywidualna za filmy zgłoszone do konkursuAneta GutkowskaI Ogólnopolski Festiwal im. Leona WojtaliBieruń
2321993Nagroda specjalnaMaciekAgnieszka WiśniewskaI Ogólnopolski Festiwal im. Leona WojtaliBieruń
2311993Nagroda specjalnaImponderabiliaAneta Gutkowska, Klaudiusz Kasprzak-StylińskiI Ogólnopolski Festiwal im. Leona WojtaliBieruń
2301993WyróżnieniePajęczynaLeszek BoguszewskiI Ogólnopolski Festiwal im. Leona WojtaliBieruń
2291993Nagroda specjalnaWariant CMariusz Milewski11 PFDiMWarszawa
2281993Nagroda specjalna za zdjęcia dla Michała Popiela-MachnickiegoZłoty kurzAneta Gutkowska11 PFDiMWarszawa
2271993Brązowe Łaziskie LiścieDrzewo życiaKlaudiusz Kasprzak-StylińskiII Krajowy Konkurs Kina Familijnego "Łaziskie Liście"Łaziska Górne
2261993III NagrodaPrzedsiębiorcaKlaudiusz Kasprzak-Styliński11 PFDiM /konkurs krajowyWarszawa
2251993Srebrne Łaziskie LiściePoza codziennościąMarlena Czarnecka, Małgorzata NiemiecII Krajowy Konkurs Kina Familijnego "Łaziskie Liście"Łaziska Górne
2241993II NagrodaKochajKlaudiusz Kasprzak-StylińskiI Ogólnopolski Festiwal im. Leona WojtaliBieruń
2231993Złote Łaziskie LiścieZłoty kurz,Na żywoAneta Gutkowska,Aneta Gutkowska, Katarzyna GrzybickaII Krajowy Konkurs Kina Familijnego "Łaziskie Liście"Łaziska Górne
2221993I NagrodaZasłona zmysłówAneta Gutkowska, Klaudiusz Kasprzak-Styliński39 OKFAPolanica Zdrój
2211993I NagrodaZłoty kurz,Kanibale uczućAneta Gutkowska11 PFDiM /konkurs krajowyWarszawa
2201993Grand PrixZłoty kurzAneta GutkowskaI Ogólnopolski Festiwal im. Leona WojtaliBieruń
2191993II NagrodaZłoty kurz,Kanibale uczućAneta Gutkowska11 PFDiM /konkurs międzynarodowyWarszawa
2181993Nagroda specjalna JuryZłoty kurzAneta GutkowskaFestiwal Filmów MłodzieżowychKlagenfurt /Austria/
2171993WyróżnienieKochajKlaudiusz Kasprzak-StylińskiFestiwal Filmów MłodzieżowychKlagenfurt /Austria/
2161993Nagroda Biskupa Egona KapellariKochajKlaudiusz Kasprzak-StylińskiFestiwal Filmów MłodzieżowychKlagenfurt /Austria/
2151993Brązowy MedalDrzewo życiaKlaudiusz Kasprzak-StylińskiFestiwalKrems /Austria/
2141993Brązowy MedalZłoty kurzAneta GutkowskaFestiwalKrems /Austria/
2131993Brązowy MedalPrzedsiębiorcaKlaudiusz Kasprzak-StylińskiFestiwal Filmów MłodzieżowychKlagenfurt /Austria/
2121993Brązowy MedalDrzewo życiaKlaudiusz Kasprzak-StylińskiFestiwal Filmów MłodzieżowychKlagenfurt /Austria/
2111993Srebrny MedalZłoty kurzAneta GutkowskaFestiwal NarodówEbensee /Austria/
2101993Złoty MedalZłoty kurzAneta GutkowskaUNICAVilla Carlos Paz /Argentyna/
2091992Nagroda specjalnaPołudniowa wiadomośćSławomir MłynarczykXXVI POL-8Konin
2081992III NagrodaMaciekAgnieszka WiśniewskaXII Konfrontacje Filmu Amatorskiego OSKARKatowice
2071992WyróżnienieMaciekAgnieszka Wiśniewska38 OKFAKonin
2061992Nagroda ZESPOŁOWAZESTAW AKF SAWA38 OKFAKonin
2051992I NagrodaKochajKlaudiusz Kasprzak38 OKFAKonin
2041992Nagroda za reżyserięPajęczynaLeszek Boguszewski38 OKFAKonin
2031992Grand PrixPajęczynaLeszek Boguszewski38 OKFAKonin
2021992Brązowy MedalPoza codziennościąMarlena Czarnecka, Małgorzata Niemiec20 Festiwal NarodówEbensee /Austria/
2011992III NagrodaNa żywoAneta Gutkowska, Katarzyna GrzybickaOgólnopolski Festiwal FilmowyWołów
2001992Nagroda publicznościW drodze do niebaAneta Gutkowska 10 PFDiMWarszawa
1991992WyróżnienieMaciekAgnieszka Wiśniewska10 PFDiMWarszawa
1981992WyróżnienieKrótki film o sztuceAneta Gutkowska10 PFDiMWarszawa
1971992Nagroda za całokształt twórczości prezentowanej na festiwaluKlaudiusz Kasprzak10 PFDiMWarszawa
1961992I Nagroda ZESPOŁOWAZESTAW AKF SAWA10 PFDiMWarszawa
1951992II NagrodaStowarzyszenie umarłych poetówWojciech Staroń10 PFDiMWarszawa
1941992I NagrodaPoza codziennościąMarlena Czarnecka, Małgorzata Niemiec10 PFDiMWarszawa
1931992Grand PrixKochajKlaudiusz Kasprzak10 PFDiMWarszawa
1921992III NagrodaKochajKlaudiusz Kasprzak10 PFDiM /konkurs międzynarodowyWarszawa
1911992Złoty Medal UNICA za całokształt działalnościAKF SAWA
1901991II Nagroda ZESPOŁOWAZESTAW AKF SAWAFestiwal Filmowy "Nasza Policja"Warszawa
1891991Brązowy MedalWnętrzeGrupa Filmowa PIĄTEKFestiwal Filmów MłodzieżowychKlagenfurt /Austria/
1881991Nagroda za aktorstwo dla Tadeusza Skałowskiego i Małgorzaty BernhardtPajęczynaLeszek BoguszewskiFestiwalDuisburg /Niemcy/
1871991Srebrny MedalPajęczynaLeszek BoguszewskiFestiwalDuisburg /Niemcy/
1861991Nagroda za największą aktywnośćiotr BernaśPiotr Bernaś9 PFDiMWarszawa
1851991II NagrodaNa żywoAneta Gutkowska, Katarzyna Grzybicka9 PFDiMWarszawa
1841991I NagrodaWnętrze,Pajęczyna,Na żywoGrupa Filmowa PIĄTEK,Leszek Boguszewski,Aneta Gutkowska, Katarzyna GrzybickaFestiwal "Fabuła"Chybie 1991
1831990WyróżnienieSkazaSławomir MłynarczykXXV POL-8Polanica Zdrój
1821990WyróżnienieKronikaKrystyna Kamińska, Kazimierz KiełczykowskiXXV POL-8Polanica Zdrój
1811990I NagrodaPogrzeb księdza prałata Teofila BoguckiegoKrystyna Kamińska, Kazimierz KiełczykowskiMiędzynarodowy Festiwal Filmów KatolickichNiepokalanów
1801990WyróżnienieCierpiałeś za nasKrystyna Kamińska, Kazimierz KiełczykowskiXXV POL-8Polanica Zdrój
1791990WyróżnieniePajęczynaLeszek BoguszewskiOgólnopolski Przegląd VIDEOŁódź
1781990III NagrodaPajęczynaLeszek BoguszewskiOgólnopolskie Konfrontacje Filmowe "Oskar"Rybnik
1771990Nagroda delegacji łotewskiejPajęczynaLeszek BoguszewskiFestiwal Krajów NadbałtyckichTallin /Estonia/
1761990Nagroda za muzykęPajęczynaLeszek BoguszewskiFestiwal Krajów NadbałtyckichTallin /Estonia/
1751990Nagroda Federacji Estońskiej dla najlepszego filmu z zestawu krajuPajęczynaLeszek BoguszewskiFestiwal Krajów NadbałtyckichTallin /Estonia/
1741990Brązowy MedalPajęczynaLeszek BoguszewskiUNICAVesteras /Szwecja/
1731990Brązowy MedalPajęczynaLeszek BoguszewskiFestiwal NarodówLinz /Austria/
1721989Nagroda im. Józefa Milki za najlepszy film o zabytkachMłyn wodnyKrystyna Kamińska, Kazimierz KiełczykowskiXXIV POL-8Zamek Książ
1711989Brązowy MedalPajęczynaLeszek BoguszewskiMiędzynarodowy Konkurs INVIPOWarszawa
1701989Nagroda Dyrektora Centrali Rozpowszechniania FilmówPętlaLeszek BoguszewskiXXIV POL-8Zamek Książ
1691989I NagrodaPętlaLeszek BoguszewskiXXIV POL-8Zamek Książ
1681988Nagroda delegacji łotewskiejCzterdziestolatekJoanna Boguszewska, Leszek BoguszewskiXXIII POL-8Zamek Książ
1671988II Nagroda w grupie laureatówCzterdziestolatekJoanna Boguszewska, Leszek BoguszewskiXXIII POL-8Zamek Książ
1661988Nagroda redakcji "Trybuny Wałbrzyskiej"SkokTomasz AcherXXIII POL-8Zamek Książ
1651988II Nagroda w grupie debiutówSkokTomasz AcherXXIII POL-8Zamek Książ
1641987WyróżnienieTransakcjaLeszek BoguszewskiKonfrontacje Filmowe "Publicystyka"Białystok
1631987WyróżnienieTransakcjaLeszek BoguszewskiXXII POL-8Zamek Książ
1621987Nagroda OPRFWyspa BaliMieczysław TobijasiewiczXXII POL-8Zamek Książ
1611987Film prezentowany w polskim zestawie który otrzymał I NagrodęBajka o rybaku i złotej rybceLeszek BoguszewskiFestiwal Krajów SocjalistycznychNosvaj /Węgry/
1601987WyróżnienieDom twoich marzeńLeszek BoguszewskiOgólnopolski Przegląd "Człowiek i praca"Łódź
1591986III NagrodaJubileuszWiesław WiszowatyOgólnopolski Przegląd "Człowiek i praca"Łódź
1581986I NagrodaJubileuszWiesław WiszowatyOgólnopolski Przegląd DOLJawor
1571986Oskar za scenariuszJubileuszWiesław WiszowatyV Konfrontacje Filmu Amatorskiego OSKARKatowice
1561986Nagroda za najlepsze zdjęciaCorrida w EldoradoMieczysław TobijasiewiczXXI POL-8Zamek Książ
1551986I NagrodaCorrida w EldoradoMieczysław TobijasiewiczXXI POL-8Zamek Książ
1541986Nagroda im. Józefa Milki za najlepszy film o zabytkachGinące cudeńkaKrystyna Kamińska, Kazimierz KiełczykowskiXXI POL-8Zamek Książ
1531986Nagroda za najlepszy film dokumentalnyGinące cudeńkaKrystyna Kamińska, Kazimierz KiełczykowskiXXI POL-8Zamek Książ
1521986II NagrodaGinące cudeńkaKrystyna Kamińska, Kazimierz KiełczykowskiXXI POL-8Zamek Książ
1511985WyróżnienieJubileuszWiesław WiszowatyOgólnopolski Konkurs "Publicystyka"Białystok
1501985WyróżnienieJubileuszWiesław WiszowatyOgólnopolski Konkurs "Wieś Polska"Mielno
1491985II Nagroda w grupie debiutówJubileuszWiesław Wiszowaty32 OKFASuwałki
1481985II NagrodaWrota IndiiMieczysław TobijasiewiczPrzegląd Filmów o tematyce turystycznejJelenia Góra
1471985II NagrodaWrota IndiiMieczysław TobijasiewiczFestiwal Filmów TurystycznychWrocław
1461985I NagrodaWrota IndiiMieczysław TobijasiewiczXX POL-8Polanica Zdrój
1451985Nagroda Głównego Zarządu Politycznego WPKartka z notatnikaAndrzej JanowskiPrzegląd Filmów Nieprofesjonalnych o WarszawieWarszawa
1441985I NagrodaTkactwo ludowe na PodlasiuWojciech CzarneckiOgólnopolski Konkurs "Wieś Polska"Mielno
1431985III NagrodaAllegrettoJan PiechuraPrzegląd Filmów Nieprofesjonalnych o WarszawieWarszawa
1421985II NagrodaCierpiałeś za nasKrystyna Kamińska, Kazimierz KiełczykowskiMiędzynarodowy Festiwal Filmów KatolickichNiepokalanów
1411985WyróżnienieDruga wojenkaWojciech CzarneckiOgólnopolski Konkurs "Publicystyka"Białystok
1401985III NagrodaDruga wojenkaWojciech CzarneckiXX POL-8Polanica Zdrój
1391985WyróżnienieNa ludową nutęWojciech CzarneckiPrzegląd Filmów Nieprofesjonalnych o WarszawieWarszawa
1381985II NagrodaFragment opowiadaniaLeszek BoguszewskiPrzegląd Filmów Nieprofesjonalnych o WarszawieWarszawa
1371985I NagrodaDom twoich marzeńLeszek BoguszewskiPrzegląd Filmów Nieprofesjonalnych o WarszawieWarszawa
1361984III Nagroda w grupie debiutówTobijanas BrasileirasMieczysław TobijasiewiczXIX POL-8Polanica Zdrój
1351984WyróżnienieRolnicy 81Jan PiechuraMiędzynarodowy Festiwal "Film poza kinem"Wrocław
1341984WyróżnienieDeja vu, czyli igraszki wyobraźniJacek GrychczyńskiFestiwal RETRONowy Targ
1331984WyróżnieniePejzaż życiaLeszek BoguszewskiFestiwal RETRONowy Targ
1321984Nagroda Głównego Zarządu Politycznego WPMonte Cassino, polski cmentarz wojennyWojciech CzarneckiXIX POL-8Polanica Zdrój
1311984III Nagroda w grupie laureatówMonte Cassino, polski cmentarz wojennyWojciech CzarneckiXIX POL-8Polanica Zdrój
1301984WyróżnienieTylko w niedzielęWojciech CzarneckiFestiwal RETRONowy Targ
1291984Nagroda Przewodniczącego Jury W. SaniewskiegoBlokadaLeszek BoguszewskiMiędzynarodowy Festiwal "Film poza kinem"Wrocław
1281984Srebrny MedalFragment opowiadaniaLeszek BoguszewskiFestiwal Danubiale/Austria/
1271984Brązowy MedalFragment opowiadaniaLeszek BoguszewskiFestiwal NarodówVelden /Austria/
1261983Nagroda za aktorstwo dla Tadeusza SkałowskiegoBajka o rybaku i złotej rybceLeszek BoguszewskiXVIII POL-8Polanica Zdrój
1251983Nagroda za aktorstwo dla Jana PiechuryHamletJan PiechuraXVIII POL-8Polanica Zdrój
1241983Złota SzpulaHamletJan PiechuraXVIII POL-8Polanica Zdrój
1231983Nagroda FAKFHamletJan PiechuraXVIII POL-8Polanica Zdrój
1221983I Nagroda w grupie debiutówDrutKrystyna Kamińska, Kazimierz KiełczykowskiXVIII POL-8Polanica Zdrój
1211983PucharRodzinna emigracjaKrystyna Kamińska, Kazimierz KiełczykowskiXVIII POL-8Polanica Zdrój
1201983WyróżnienieStary motywWojciech CzarneckiFestiwal RETRONowy Targ
1191983Nagroda za zdjęciaBajka o rybaku i złotej rybceLeszek BoguszewskiXVIII POL-8Polanica Zdrój
1181983II Nagroda w grupie laureatówBajka o rybaku i złotej rybceLeszek BoguszewskiXVIII POL-8Polanica Zdrój
1171983II NagrodaFragment opowiadaniaLeszek BoguszewskiKonkurs "Asocjacje Filmowe"Jawor
1161983MedalFragment opowiadaniaLeszek BoguszewskiOgólnopolski Konkurs "Publicystyka"Białystok
1151983Nagroda za najlepszą animacjęRingLeszek BoguszewskiOgólnopolski Konkurs FAZYBielsko-Biała
1141983WyróżnienieRingLeszek BoguszewskiOgólnopolski Konkurs FAZYBielsko-Biała
1131983I NagrodaFragmentLeszek BoguszewskiFestiwal RETRONowy Targ
1121983WyróżnienieEgzekucjaWojciech CzarneckiXVIII POL-8Polanica Zdrój
1111981Nagroda za sprawność warsztatowąDom twoich marzeńLeszek BoguszewskiKonkurs "Asocjacje Filmowe"Jawor
1101981WyróżnienieFragmentLeszek BoguszewskiFestiwal "Fabuła"Chybie
1091981Nagroda za scenografięKsięga życiaJan PiechuraKonkurs "Asocjacje Filmowe"Jawor
1081981Puchar za propagowanie piękna przyrodySpotkanie z przygodąJan PiechuraXVII POL-8Polanica Zdrój
1071981I NagrodaJak zdobyć syrenkęLeszek BoguszewskiFestiwal RETRONowy Targ
1061981Nagroda specjalnaSzałowy SylwesterWojciech CzarneckiFestiwal RETRONowy Targ
1051981Nagroda GłównaRolnicy 81Jan PiechuraFestiwal RETRONowy Targ
1041981II NagrodaManifestacjaJan PiechuraXVII POL-8Polanica Zdrój
1031981Srebrny MedalBlokadaLeszek BoguszewskiFestiwalNicea /Francja/
1021981Grand PrixBlokadaLeszek BoguszewskiXVII POL-8Polanica Zdrój
1011981Brązowy MedalFragment opowiadaniaLeszek BoguszewskiUNICASiofok /Węgry/
1001981Srebrny MedalFragment opowiadaniaLeszek BoguszewskiFestiwalMarburg /RFN/
991981Wielka Nagroda miasta MarburgaFragment opowiadaniaLeszek BoguszewskiFestiwalMarburg /RFN/
981981Złoty Medal UNICA za całokształt twórczościLeszek Boguszewski
971980III Nagroda1980Wacław SzewczykX Przegląd Stołecznego Województwa WarszawskiegoWarszawa
961980III Nagroda w grupie debiutówKartka z notatnikaAndrzej JanowskiX Przegląd Stołecznego Województwa WarszawskiegoWarszawa
951980II NagrodaFragment opowiadaniaLeszek BoguszewskiFestiwal w Klubie Mechanik PTAKFWarszawa
941980Wyróżnienie za najlepszy film publicystycznyFragment opowiadaniaLeszek BoguszewskiFestiwal KADR-16Nowa Huta
931980Nagroda wyświetlaczy za najlepszy montaż technicznyFragment opowiadaniaLeszek BoguszewskiXVI POL-8Polanica Zdrój
921980Nagroda dziennikarzyFragment opowiadaniaLeszek BoguszewskiXVI POL-8Polanica Zdrój
911980I Nagroda w grupie laureatówFragment opowiadaniaLeszek BoguszewskiXVI POL-8Polanica Zdrój
901980I NagrodaRing,Fragment,Dom twoich marzeńLeszek BoguszewskiKonfrontacje FilmoweKonin
891980Nagroda publicznościDom twoich marzeńLeszek BoguszewskiOgólnopolski Festiwal "Rodzina, Osiedle, Dom"Zduńska Wola
881980I NagrodaDom twoich marzeńLeszek BoguszewskiOgólnopolski Festiwal "Rodzina, Osiedle, Dom"Zduńska Wola
871980Nagroda "Studia 8" za najlepszy film publicystycznyDom twoich marzeńLeszek Boguszewski27 OKFAPoznań
861980II Nagroda w grupie laureatówDom twoich marzeńLeszek Boguszewski27 OKFAPoznań
851980Nagroda Ośrodka Upowszechniania Kultury ZSRRPrzed zmierzchemLeszek BoguszewskiFestiwal Krajów SocjalistycznychOdessa /ZSRR/
841980Brązowy MedalPrzed zmierzchemLeszek BoguszewskiFestiwalMarburg /RFN/
831980WyróżnieniePrzed zmierzchemLeszek BoguszewskiFestiwal MundialBadalona /Hiszpania/
821979II NagrodaKarsomeJan PiechuraIX Przegląd Stołecznego Województwa WarszawskiegoWarszawa
811979Nagroda firmy ORWOCo dzień czwarta ranoBogusław FilozofXV POL-8Polanica Zdrój
801979WyróżnienieCo dzień czwarta ranoBogusław FilozofXV POL-8Polanica Zdrój
791979II Nagroda Co dzień czwarta ranoBogusław FilozofIX Przegląd Stołecznego Województwa WarszawskiegoWarszawa
781979III NagrodaBezsennośćWacław SzewczykIX Przegląd Stołecznego Województwa WarszawskiegoWarszawa
771978Dyplom honorowy Ministra Kultury i Sztuki za osiągnięcia w upowszechnianiu kulturyAKF SAWA
761978WyróżnienieCzasPaweł WudzkiVIII Przegląd Stołecznego Województwa WarszawskiegoWarszawa
751978II NagrodaPodróżWacław SzewczykVIII Przegląd Stołecznego Województwa WarszawskiegoWarszawa
741978WyróżnienieEchoMichał SucheckiVIII Przegląd Stołecznego Województwa WarszawskiegoWarszawa
731978I NagrodaEchoMichał SucheckiXIV POL-8Polanica Zdrój
721978I NagrodaNihil noviLeszek BoguszewskiVIII Przegląd Stołecznego Województwa WarszawskiegoWarszawa
711978II NagrodaTylko w niedzielęWojciech CzarneckiFestiwal w Klubie Mechanik PTAKFWarszawa
701978WyróżnienieTylko w niedzielęWojciech Czarnecki25 OKFALubań Śl.
691978Wyróżnienie ZESPOŁOWE za sprawność warsztatowąZESTAW AKF SAWAFestiwal w Klubie Mechanik PTAKFWarszawa
681978WyróżnienieFragmentLeszek BoguszewskiKonfrontacje FilmoweKonin
671978III NagrodaFragmentLeszek BoguszewskiOgólnopolski Festiwal "Rodzina, Osiedle, Dom"Zduńska Wola
661978III NagrodaFragmentLeszek Boguszewski25 OKFALubań Śl.
651978Brązowy MedalPrzed zmierzchemLeszek BoguszewskiFestiwalKrems /Austria/
641978Brązowy MedalPo prostu żyćLeszek BoguszewskiFestiwalKrems /Austria/
631977III NagrodaDzień bez tytułuMichał SucheckiVII Przegląd Stołecznego Województwa WarszawskiegoWarszawa
621977II NagrodaDzień bez tytułuMichał SucheckiFestiwal "Fabuła"Chybie
611977Nagroda za aktorstwo dla Wandy PiluchowskejFragmentLeszek Boguszewski24 OKFALubań Śl.
601977Nagroda za aktorstwo dla Jana PiechuryCzłowiek z wazelinyLeszek BoguszewskiXIII POL-8Polanica Zdrój
591977I NagrodaKsięga życiaJan PiechuraVII Przegląd Stołecznego Województwa WarszawskiegoWarszawa
581977Grand PrixFatamorganaPaweł Wudzki, Tadeusz WudzkiXIII POL-8Polanica Zdrój
571977II NagrodaDwóchLeszek BoguszewskiVII Przegląd Stołecznego Województwa WarszawskiegoWarszawa
561977I NagrodaCzłowiek z wazelinyLeszek BoguszewskiXIII POL-8Polanica Zdrój
551977I NagrodaPrzed zmierzchemLeszek BoguszewskiOgólnopolski Festiwal "Rodzina, Osiedle, Dom"Zduńska Wola
541977Brązowy MedalPo prostu żyćLeszek BoguszewskiFestiwal NarodówVelden /Austria/
531976Dyplom honorowyWieczór wigilijny, wersja 2Wacław Szewczyk23 OKFABydgoszcz
521976Medal Instytutu Kultury i Sztuki WęgierDzień bez tytułuMichał SucheckiXII POL-8Polanica Zdrój
511976Nagroda przechodnia wyświetlaczyDzień bez tytułuMichał SucheckiXII POL-8Polanica Zdrój
501976Nagroda firmy ORWODzień bez tytułuMichał SucheckiXII POL-8Polanica Zdrój
491976Nagroda za zdjęciaDzień bez tytułuMichał Suchecki XII POL-8Polanica Zdrój
481976III NagrodaDzień bez tytułuMichał SucheckiXII POL-8Polanica Zdrój
471976WyróżnienieMiasto ogródLeszek BoguszewskiOgólnopolski Konkurs "Publicystyka"Białystok
461976Dyplom honorowyPrzeznaczenieJerzy Piluchowski23 OKFABydgoszcz
451976Wyróżnienie ZESPOŁOWEZESTAW AKF SAWA23 OKFABydgoszcz
441976Wyróżnienie ZESPOŁOWEZESTAW AKF SAWAVI Przegląd Stołecznego Województwa WarszawskiegoWarszawa
431976WyróżnieniePrzed zmierzchemLeszek BoguszewskiFestiwal w Klubie Mechanik PTAKFWarszawa
421976Brązowy MedalPrzed zmierzchemLeszek BoguszewskiFestiwal NarodówVelden /Austria/
411976II NagrodaPrzed zmierzchemLeszek Boguszewski23 OKFABydgoszcz
401976I NagrodaPrzed zmierzchemLeszek BoguszewskiVI Przegląd Stołecznego Województwa WarszawskiegoWarszawa
391976WyróżnienieStary motywWojciech CzarneckiFestiwal "Rychnowska Ósemka"Rychnow /CSRS/
381975II NagrodaA kiedy przyjdzie ciemnośćLeszek BoguszewskiV Przegląd Stołecznego Województwa WarszawskiegoWarszawa
371975Nagroda za aktorstwo dla Jacka GrychczyńskiegoPo prostu żyćLeszek Boguszewski22 OKFAKędzierzyn
361975Puchar przechodni AKF im. A.MunkaJedyna słuszna drogaMichał SucheckiXI POL-8Polanica Zdrój
351975III NagrodaJedyna słuszna drogaMichał SucheckiXI POL-8Polanica Zdrój
341975II NagrodaCzasJan PiechuraOgólnopolski Konkurs "Mini-Max"Gliwice
331975WyróżnienieStary motywWojciech CzarneckiFestiwal NarodówVelden /Austria/
321975Srebrny MedalPo prostu żyćLeszek BoguszewskiFestiwalMarburg /RFN/
311975Nagroda firmy ORWOPo prostu żyćLeszek Boguszewski22 OKFAKędzierzyn
301975Nagroda za najlepszą reżyserięPo prostu żyćLeszek Boguszewski22 OKFAKędzierzyn
291975II NagrodaPo prostu żyćLeszek Boguszewski22 OKFAKędzierzyn
281975II NagrodaPo prostu żyćLeszek BoguszewskiV Przegląd Stołecznego Województwa WarszawskiegoWarszawa
271975II NagrodaPejzaż życiaLeszek BoguszewskiFestiwal w Klubie Mechanik PTAKFWarszawa
261974WyróżnienieStary motywWojciech CzarneckiFestiwalMarburg /RFN/
251974WyróżnienieDrogaWojciech NiżyńskiX POL-8Polanica Zdrój
241974Maszynka do wyciskania treści z filmuTeatr SyzyfówJerzy PiluchowskiFestiwal "Fabuła"Chybie
231974II NagrodaGodzina szczytuLeszek BoguszewskiPrzegląd Warszawy i MazowszaSokołów Podlaski
221974III NagrodaPejzaż życiaLeszek BoguszewskiFestiwal "Rodzina i Życie"Sosnowiec
211974Nagroda miesięcznika "Fotografia" za najlepsze zdjęciaPejzaż życiaLeszek BoguszewskiX POL-8Polanica Zdrój
201974III NagrodaPejzaż życiaLeszek BoguszewskiX POL-8Polanica Zdrój
191974II NagrodaZasłużonyLeszek BoguszewskiPrzegląd Warszawy i MazowszaWarszawa
181973II NagrodaMałgosia i Fagot,Planowy urlopJan MierzanowskiIII Przegląd Stołecznego Województwa WarszawskiegoWarszawa
171973Nagroda publicznościSzałowy SylwesterWojciech CzarneckiFestiwal w Klubie Mechanik PTAKFWarszawa
161973I NagrodaStary motywWojciech CzarneckiFestiwal "Fabuła"Chybie
151973I NagrodaStary motywWojciech CzarneckiIX POL-8Polanica Zdrój
141973II NagrodaStary motywWojciech CzarneckiPrzegląd Warszawy i MazowszaWarszawa
131973WyróżnienieHarnasieWojciech CzarneckiIX POL-8Polanica Zdrój
121973WyróżnienieHarnasieWojciech CzarneckiPrzegląd Warszawy i MazowszaWarszawa
111973Nagroda Przedsiębiorstwa "Foto Optyka"PechowiecLeszek BoguszewskiIX POL-8Polanica Zdrój
101972Nagroda nożyczekSzokJan PiechuraVIII POL-8Polanica Zdrój
91972I NagrodaNa ludową nutęWojciech CzarneckiPrzegląd Warszawy i MazowszaWarszawa
81972Złota MordaStrachWojciech CzarneckiFestiwal w Klubie Mechanik PTAKFWarszawa
71972I NagrodaArsen Lupin w WarszawieLeszek BoguszewskiOgólnopolski Konkurs "Mini-Max"Gliwice
61972II NagrodaSamo życieLeszek BoguszewskiVIII POL-8Polanica Zdrój
51971III NagrodaAllegrettoJan PiechuraPrzegląd Warszawy i MazowszaWarszawa
41971II NagrodaKibicJerzy MatysikPrzegląd Stołecznego Województwa WarszawskiegoWarszawa
31971Nagroda za najlepszą komedięJak zdobyć syrenkęLeszek Boguszewski18 OKFAOświęcim
21971I NagrodaJak zdobyć syrenkęLeszek BoguszewskiPrzegląd Warszawy i MazowszaWarszawa
11971WyróżnienieSex i hobbyLeszek BoguszewskiPrzegląd Warszawy i MazowszaWarszawa




Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.