Company Logo

Real time web analytics, Heat map tracking

Wybrane z Galerii

 

 

Najlepsze Strony Filmowe

Logowanie

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 4

Wczoraj 13

W tygodniu 17

W miesiącu 268

Wszystkie 47240

Dwa razy w roku ogłaszamy nabór nowych członków w każdym wieku. Nauka jest tak pomyślana że można ją zaczynać zarówno od semestru jesiennego jak wiosennego. Początkujący powinni zapisywać się  na WARSZTATY FILMOWE. Aby zarezerwować miejsce należy zapoznać się z programem warsztatów publikowanym poniżej, aby podejmować świadomą decyzję zapisywania się  na warsztaty.Gdy napiszesz do nas otrzymasz nr konta na które należy wpłacić zadatek lub całość kwoty.Wtedy miejsce masz zarezerwowane. Warsztaty  Filmowe  w formie skondensowanej dla grupy 6-8 osobowej w wymiarze 7 zajęć po 3 godz. z syntetycznym podaniem całej wiedzy i indywidualnymi zadaniami dla uczestników. Koszt takich zajęć to 600 zł.(300 zł zadatek +300 zł)./zadatek nie podlega zwrotowi. Osoby które chciałyby uzyskać rachunek powinny ten fakt zgłosić przy wpłacie. Semestr ze sztuki operatorskiej rozpocznie się w październiku 2019  a później gdy zbierze się grupa 6-8 osób rozpoczniemy semestr reżyserii i montażu . Dyplom ukończenia Warsztatów Filmowych uzyskuje się po ukończeniu dwóch semestrów z dobrą frekwencją na zajęciach.
Zadaniem grupy zaawansowanych jest tworzenie scenariuszy filmowych i realizacja filmów które reprezentują nasz klub na festiwalach krajowych i zagranicznych.Nauka polega więc na doskonaleniu warsztatu filmowego. Konsultacje odbywają się  na każdym etapie pracy nad filmem/scenariusz,zdjęcia ,montaż/. Po rozpoczęciu semestru  uczestnicy grupy zaawansowanych mogą też zgłaszać sugestie dotyczące uzupełnienia wiedzy uczestników.

Aby zapisać się na Warsztaty Filmowe l wejdź na zakładkę KONTAKT ,wyślij maila,lub zadzwoń.

Nauczymy cię: JAK ZROBIĆ FILM na zajęciach, które odbywają się:

  • w czwartki dla początkujących / WARSZTATY FILMOWE/ w godz 17-20 
  • Nauka rozpoczyna się od:
  • podstaw sztuki operatorskiej
  • reżyserii
  • montażu filmowego

Kontaktuj się z nami przez Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   lub tel.601-238-464Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.