Company Logo

Wybrane z Galerii

Najlepsze Strony Filmowe

Logowanie

Dwa razy w roku ogłaszamy nabór nowych członków w każdym wieku. Nauka jest tak pomyślana że można ją zaczynać zarówno od semestru jesiennego jak wiosennego. Początkujący powinni zapisywać się  na WARSZTATY FILMOWE. Już teraz można też zarezerwować miejsce na jesienny semestr operatorski. Aby zarezerwować miejsce należy zapoznać się z programem warsztatów publikowanym poniżej, aby podejmować świadomą decyzję zapisywania się  na warsztaty.Nasz adres to adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Wystarczy że opiszesz pokrótce swoje zainteresowania w mailu a otrzymasz nr konta na które należy wpłacić zadatek lub całość kwoty.Wtedy miejsce masz zarezerwowane. Cena każdego semestru  to 600 zł.(300 zł zadatek +300 zł)./zadatek nie podlega zwrotowi/. Po wpłaceniu  zadatku pozostałe  300 zł jeśli nie wpłaciłeś całej kwoty jednorazowo należy wpłacić najdalej  do 30 września lub 3 lutego w przypadku semestru wiosennego. Osoby które chciałyby uzyskać rachunek powinny ten fakt zgłosić przy wpłacie. Semestr rozpocznie się 12 października 2017. a na wiosnę 23 lutego semestr reżyserii i montażu .Przewidujemy tylko 20 miejsc w każdej grupie. Dyplom ukończenia Warsztatów Filmowych uzyskuje się po ukończeniu dwóch semestrów z dobrą frekwencją na zajęciach.
Zadaniem grupy zaawansowanych jest tworzenie scenariuszy filmowych i realizacja filmów które reprezentują nasz klub na festiwalach krajowych i zagranicznych.Nauka polega więc na doskonaleniu warsztatu filmowego. Konsultacje odbywają się  na każdym etapie pracy nad filmem/scenariusz,zdjęcia ,montaż/. Po rozpoczęciu semestru  uczestnicy grupy zaawansowanych mogą też zgłaszać sugestie dotyczące uzupełnienia wiedzy uczestników.

Aby zapisać się na Warsztaty Filmowe l wejdź na zakładkę KONTAKT ,wyślij maila,lub zadzwoń.

Nauczymy cię: JAK ZROBIĆ FILM na zajęciach, które odbywają się:

  • w czwartki dla początkujących / WARSZTATY FILMOWE/ w godz 17-20 
  • Nauka rozpoczyna się od:
  • podstaw sztuki operatorskiej
  • reżyserii
  • montażu filmowego
  • realizacji dźwięku 
a kończy się realizacją filmu w/g własnego pomysłu.Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.