Company Logo

Wybrane z Galerii

Najlepsze Strony Filmowe

Logowanie

Dzień dobry Panie Profesorze,

Natrafiłem na film o klubie filmowym SAWA
i przypomniałem sobie o tym etapie nauczania.
Kiedyś byliśmy razem
z Dawidem Bodzakiem uczestnikami
warsztatów, aktualnie kończymy Łódzką
Szkołę Filmową, Dawid na Reżyserii,
ja na Sztuce Operatorskiej. Chciałbym podziekować za zajęcia,
bo to było pierwsze spotkanie z filmem, inspirujące.
Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za pasję. Tomasz Wierzbicki


Klub Filmowy SAWA istnieje już 48 lat. Od 25 lat prowadzone są  Warsztaty Filmowe ze sztuki operatorskiej,reżyserii i montażu dla początkujących i zaawansowanych. Nauka jest tak pomyślana, że można ją rozpoczynać zarówno od semestru wiosennego poświęconego rezyserii i montażowi filmowemu jak i od semestru jesiennego poświęconemu sztuce operatorskiej. Zajęcia we czwartki od 17-20:00. Kontakt:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel.601-238-464. Cena semestru od 10 lat jest niezmienna i wynosi 600 zł. to jest tyle ile dwudniowe warsztaty foto-video organizowane przez inne firmy.Już wiadomo że powstaje dodatkowa grupa działająca we wtorki w godz 17-20:00 z możliwością połączenie się z grupą czwartkową po 1-2 miesiącach.  W ciągu ostatnich 25 lat w warsztatch uczestniczyło ponad 1200 osób. Na nasze Warsztaty uczęszczali aktualni twórcy polskiego kina, między innymi Wojtek Staroń, zdobywca Srebrnego Niedźwiedzia na Festiwalu w Berlinie w 2011 roku, operator najbardziej nagradzanego filmu polskiego w 2006 roku "Plac Zbawiciela", szwenkier w cz.4-5 “Harry Potter”, Katarzyna Klimkiewicz zdobywczyni European Film Award 2010 za film "Hanoi-Warszawa", uznany za najlepszą krótkometrażową fabułę w Europie w 2010 roku,  zrealizowany w Wielkiej Brytanii film FLYING BLIND /"Zaślepiona"/ - Grand Prix na Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film",  Rafał Skalski, który jako najmłodszy w historii autor został laureatem Grand Prix Krakowskiego Festiwalu Filmów Krótkometrażowych i Piotr Bernaś laureat "Złotej żaby" na Camerimage 2011 za film"Paparazzi". Aneta i Michał Popiel-Machniccy, Nagroda Blackmagic Design Cinematography Award za zdjęcia do filmu "Czasem śnię, że latam" na SLAMDANCE FILM FESTIVAL w 2013 roku i na Festiwalu w Chengdu w Chinach: Statuetka GOLD PANDA AWARD 2014. Uczestnicy warsztatów zrealizowali 235 filmów, za które otrzymali 490 nagród w kraju i za granicą. Więcej informacji na stronie   http://akfsawa.pl.

Kolejny sukces filmu z AKF SAWA !!!
Na Międzynarodowym Festiwalu w Indiach film Mieczysława Krzela "Nasza rozmowa" zdobył II nagrodę w kategorii dokument.To 492 nagroda w historii klubu.Film będzie omawiany podczas zajęć w trwającym już semestrze reżyserii i montażu.

Na międzynarodowym festiwalu HEADLINE INTERNATIONAL FILM FESTIVAL w  Kanadzie nagrodę Award of Merit  zdobył film Mieczysława Krzela "Nasza rozmowa" z naszego klubu.To już 491 nagroda zdobyta w historii AKF SAWA który w maju tego roku obchodził 48-rocznicę swego powstania.Film "Nasza rozmowa" zdobył już 9 nagród i na tym nie zamierza poprzestać. Autorowi składamy gratulacje.

Rozpoczynamy  nabór na semestr reżyserii i montażu. Planowane rozpoczęcie nauki 20 lutego 2017.Zajęcia będą odbywały się w czwartki w godz.17-20 w Bibliotece Publicznej na ul. Duracza 19.Liczba miejsc ograniczona i o zapisie decyduje kolejność wpłaconych zadatków w wysokości 300zł . Pozostale 300 zł będzie można dopłacić do 31 stycznia.Z programem  zajęć mozna zapoznać się na stronie klubu w zakładce Warsztaty.Kontakt:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   lub tel.601-238-464.

 

obiektywmayKlub Filmowy SAWA istnieje już 48 lat. Od 25 lat prowadzone są  Warsztaty Filmowe ze sztuki operatorkiej,reżyserii i montażu dla początkujących i zaawansowanych.Najbliższa edycja Warsztatów rozpocznie się 13 października 2016 roku.Zajęcia we czwartki od 17-20:00.Kontakt:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel.601-238-464.Cena semestru od 10 lat jest niezmienna i wynosi 600 zł. to jest tyle ile dwudniowe warsztaty foto-video organizowane przez inne firmy. Grupa czwartkowa jest już przepełniona. Ze względu na duże zainteresowanie powstaje dodatkowa grupa we wtorki działającej także w godz.17-20:00.Rozpoczęcie warsztatów w grupie wtorek 18 pażdziernika godz 17:00. W ciągu ostatnich 25 lat w warsztatch uczestniczyło ponad 1200 osób.Na nasze Warsztaty uczęszczali aktualni twórcy polskiego kina, między innymi Wojtek Staroń, zdobywca Srebrnego Niedźwiedzia na Festiwalu w Berlinie w 2011 roku,operator najbardziej nagradzanego filmu polskiego w 2006 roku "Plac Zbawiciela", szwenkier w cz.4-5 “Harry Potter”,Katarzyna Klimkiewicz zdobywczyni European Film Award 2010 za film"Hanoi-Warszawa", uznany za najlepszą krótkometrażową fabułę w Europie w 2010 roku.,oraz  zrealizowany w Wielkiej Brytanii film FLYING BLIND/"Zaślepiona"/ Grand Prix na Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film"  a także Rafał Skalski, który jako najmłodszy w historii autor został laureatem Grand Prix Krakowskiego Festiwalu Filmów Krótkometrażowych i Piotr Bernaś laureat"Złotej żaby"na Camerimage 2011 za film"Paparazzi". Aneta i Michał Popiel-Machniccy, Nagroda Blackmagic Design Cinematography Award za zdjęcia do filmu "Czasem śnię, że latam" na SLAMDANCE FILM FESTIVAL w  2013 roku i na Festiwalu w Chengdu w Chinach : Statuetka GOLD PANDA AWARD 2014.Uczestnicy warsztatów zrealizowali 235 filmów za które otrzymali 490 nagród w kraju i za granicą .Więcej informacji na stronie   http://akfsawa.pl

Sławomir Idziak zaprasza na BEIKS MEDIA SHOW.https://drive.google.com/file/d/0BwMTLiZp-yodT0ozMUM4Ml92TXc/view?usp=sharing

Jak już będziecie na imprezie wszystkich którzy zaczynają filmować Leszek Boguszewski zaprasza na wykład "PODSTAWY TEORII FILMU". który odbędzie się w ramach BEIKS MEDIA SHOW. Spotykamy się w Centrum Kongresowym Gromada w Warszawie 17-18.10.2016 roku.Rejestracja www.beiksmediashow.pl Dla tych dla których jeden wykład to za mało zapraszam na Warsztaty FOTO-VIDEO które rozpoczną się w AKF SAWA w dniu 13.10.2016. Więcej o Warsztatach czytaj na http://akfsawa.pl/

BEIKS MEDIA SHOW to jedyne w takiej skali wydarzenie organizowane w Polsce.W czasie impezy przestawionych będzie 30 godzin wykładów i warsztatów oraz sprzęt foto wideo z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi.

Zapraszamy wszystkich chętnych do kontaktu, ponieważ będzie to niepowtarzalna okazja do przedstawienia swojej firmy i swoich produktów tak dużej rzeszy klientów.

Wstęp wolny, wystarczy jedynie się zarejestrować, zrób to już dziś! Cena biletu bez rejestracji - 15zł.
Koszt parkingu wynosi 20zł/dzień.
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.