Company Logo

Wybrane z Galerii

Najlepsze Strony Filmowe

Logowanie

Propozycja dla licealistów, studentów i całkiem dorosłych. Ruszają zapisy na jesienny semestr operatorski, który rozpocznie się 17 października 2017. Dlaczego warto zapisać się wcześniej? Na jesieni od kilku lat brakuje miejsc, dlatego warto zarezerwować sobie wcześniej miejsce wpłacając zadatek 300 zł. Potem do końca września należy wpłacić kolejne 300 zł, bo cena całego semestru, który potrwa do 15 lutego 2018, wynosi 600 zł. Cena semestru nie zmieniła się od ponad 10 lat i jest konkurencyjna do ceny podobnych warsztatów organizowanych przez inne firmy. W 2018 roku Klub Filmowy SAWA będzie obchodził 50-lecie swojego istnienia, a warsztaty filmowe organizowane są od 1991. W ciągu ostatniego ćwierćwiecza w warsztatach uczestniczyło około 2000 osób, z czego około 150 osób pracuje aktualnie w filmie profesjonalnym. Najsłynniejsi z nich zdobywają nagrody na światowych festiwalach filmowych.

Our ConversationKolejny sukces filmu z AKF SAWA !!!
Na Międzynarodowym Festiwalu w Indiach film Mieczysława Krzela "Nasza rozmowa" zdobył II nagrodę w kategorii dokument. To 492 nagroda w historii klubu. Film będzie omawiany podczas zajęć w trwającym już semestrze reżyserii i montażu. Mieczysław Krzel uczestniczył w zajęciach w Klubie Filmowym SAWA w latach dziewiędziesiątych i po dwudziestu latach ponownie związał się z naszym klubem. Jego sukces w Indiach to 10 nagroda dla filmu "Nasza rozmowa".

Klub Filmowy SAWA istnieje już 48 lat. Od 25 lat prowadzone są Warsztaty Filmowe ze sztuki operatorskiej, reżyserii i montażu dla początkujących i zaawansowanych. Nauka jest tak pomyślana, że można ją rozpoczynać zarówno od semestru wiosennego poświęconego rezyserii i montażowi filmowemu jak i od semestru jesiennego poświęconego sztuce operatorskiej. Zajęcia we czwartki od 17 do 20. Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 601-238-464. Cena semestru od 10 lat jest niezmienna i wynosi 600 zł, to jest tyle ile dwudniowe warsztaty foto-video organizowane przez inne firmy. Już wiadomo, że powstaje dodatkowa grupa działająca we wtorki w godz 17-20 z możliwością połączenia się z grupą czwartkową po 1-2 miesiącach. Uczestnicy warsztatów zrealizowali 235 filmów, za które otrzymali 490 nagród w kraju i za granicą. Więcej informacji na stronie http://akfsawa.pl.
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.